Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha vannak lelki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vannak lelki gondjaim, amit nem merek másokkal megosztani, vagy felvenni velük a kapcsolatot, beszélgetni, akiknek meg elmondanám nem lehet vagy nem értenék meg?

Figyelt kérdés

A nem lehet és nem értenék alatt azt értem, hogy pl a melegség, és azokkal kapcsolatban, vannak dolgok amiket nem mondanám el szüleimnek, tesomnak se, nem merem, fájan, és van barátom aki tudja, de ott meg olyan dolgok vannak, amiket nem tudna felfogni, megérteni, sokszor eskü, jol esne ha valaki kihuzná belőlem és elbőgném minden bűnöm, bajom, mert már sok, nehéz elnyomni, és megoldás kéne erre, és sajnos azt is tapasztalom amit meg is értek, hogy én senkit nem akarok a bajaimmal szekálni, mindenkinek megvan a maga baja, nem kell hogy még az enyém is piszkálja őket, emiatt se probáltam senkivel se beszélni, mert tudom milyen amikor egy pici jó kedve van az embernek és azt is egy hozzám hasonlo elveszi, olyan sok a lelki beteg ember a világon, nagyon rosz, szeretnék én is kigyogyulni, hogy legyen erőm majd másoknak is ugyan ugy segiteni mint mások majd esetleg nekem.


Köszönöm előre is a válaszokat!

22/m



#homoszexualitás #biszexualitás #biszexuális #lelki gyogyulás #lelki segités
2018. jan. 6. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus akivel rendszeresen beszélgethetnél esetleg?
2018. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Fiatal meleg srác vagyok, aki szívesen beszélget veled erről. Azt gondolom, erről egy kétoldalú beszélgetés (ami egyik fél számára sem kínos, unalmas vagy megterhelő) könnyen kialakítható. :) Vannak nyilván ilyen jellegű problémái szerintem a legtöbb melegnek. :(


Ha van kedved írj rám.

Kitartás!

2018. jan. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Talán, csak nem az a srác vagy, aki nekem azóta is annyira hiányzik?
2018. jan. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha gondolod a privben felvehetjük a kapcsolatot.ott eldől tudok e neked segiteni.
2018. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Balor ***** válasza:
79%

Mindenkinek vannak jobb és rosszabb idoszakai. Most én se a legjobb idoszakomat élem. Ha gondolod irj privit.

Bár azt hozzá teszem, hogy az ilyeneket személyesen jobb megbeszélni. :)

F25

2018. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as nem tudom, hogy kire gondolsz, mire gondolsz, ezt igy nem lehet megmondani.


a többieknek meg, mindenképp majd irok, mert hát szeretnék barátkozni természetesen.


5-ösnek pedig tudom, hogy személyesen jobban menne, de... az attol függ, hogy az illetővel ezt össze lehet-e hozni illetve, én csak annak tudom, elmondani aki szimpatikus, max igy arcnélkül tudom bárkinek megbeszélni.

2018. jan. 6. 12:22
 7/10 A kérdező kommentje:
azaz arcnélkül tudom csak bárkivel ezt megbeszélni, de személyesen már más a helyzet.
2018. jan. 6. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy srácra, akit itt ismertem meg és aki azóta is nagyon hiányzik, hogy egy hónapja elbúcsúzott tőlem, de ha te lennél az valószínű értetted volna.

Sok szerencsét a problémáid megoldásában :).

2018. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is szívesen venném, ha írnál nekem, és megbeszélnénk a gondjaidat. Lehet, hogy én vagyok az, akivel megbeszélhetnéd mi az, ami miatt görcsölsz, és megoldást találhatnánk rá! Hidd el, hogy aki segíteni akar, annak nem gond, ha "terheled" a bajaiddal!
2018. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha gondolod velem is beszélhetsz erről vagy akár bármi másról is :) Bárkivel szivesen beszélek :)
2018. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!