Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk/férfiak, mi lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk/férfiak, mi lenne a reakciótok, ha elmondanátok a barátnőtöknek hogy biszexek vagytok, és ő ezt izgatónak találná?

Figyelt kérdés

Igen, én rohadtul izgatónak találnám. Tudom, fura vagyok.

Szeretnék egyszer egy biszex fiúval/férfival lenni, ugyebár mert izgat a dolog (de nem, nem hiszem hogy összejönnék bárkivel csak azért, mert biszex). Viszont elgondolkoztam, ha tényleg összehoz a sors valaki ilyennel, hogy reagálnék amikor elmondaná, hogy biszex? Biztos vagyok benne, hogy 1. örülnék, 2. felizgatna a dolog. De attól félek, hogy ha ezt elmondanám, akkor túl perverznek, furcsának, akár betegnek tartana... Elvégre szerintem is nagyon perverz és fura, hogy engem ez izgat.

Ti hogy reagálnátok, ha ez derülne ki a barátnőtökről? Mit éreznétek? Mit gondolnátok róla?



2018. dec. 2. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2018. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A privátra válaszolva:

Mit találok bennük vonzóknak? Fogalmam sincs. A tudatot, talán? Azt, hogy képesek eltűrni, hogy egy másik férfi dominálja őket, ha csak ideiglenesen is? Könnyen meglehet, hogy ez az oka, a másik “mániám” a szubmisszív meg domináns szerep, és noha inkább szubmisszív vagyok, időnként szívesen lennék domináns. Talán ehhez lehet köze. Tényleg nem tudom.

2018. dec. 2. 15:53
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 És nem tartanád furcsának, vagy valami? A válaszod eddig nagyon megnyugtató, köszi :)
2018. dec. 2. 15:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki biszex az elég szabad szellemű, nyitott és széles látókörű, ez tényleg izgató lehet, hisz olyan dolgokat tapasztalhatsz meg vele amit másokkal soha. És az is izgató hogy egy lány ezt nem elítéli hanem elfogadja, sőt.....
2018. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék olyan lánynak aki örülne és izgatná hogy bisex vagyok.
2018. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki
2018. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Alapvetően ezért nősültem meg először.Majdnem egy évnyi járás után volt egy igazság pillanata beszélgetés,ahol kiderült,hogy mindketten biszexek vagyunk.Aztán 8 csodás év.
2018. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet is izgatja a dolog

Már csak megfelelő partnert kell keresni

2018. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, és izgatna, hogy őt izgatja az én biszexségem.
2018. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 -remete- ***** válasza:
Én is elmondtam a párom ám nem érdekelte.
2018. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!