Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy változik folyamatosan a szexualitásotok?

Figyelt kérdés

Nemtudom ez e a legjobb kategoria ennek, de hátha. 22/F


Lényegében sokszor azt érzem, hogy megőrűlők. Magamat melegnek vallom és voltam már fiúval is amikor kicsit meg is ijedtem elöször mit is csinálok, de a szex teljesen bejött és vágyom is rá, lánnyal viszont sose voltam.


Van amikor azt érzem, hogy csak a fiúk jönnek be és a lányok iránt közömbösek az érzéseim, de előfordul valami interakció, mondjuk meglátom egy filmben vagy játékban vagy a valoságban egy lányt és napokig szenvedést érzek, mintha ide oda pattogna kihez vonzodok, de nem ugy hogy most ehhez jobba nahhoz kevésbé, hanem van hogy el se tudom képzelni magam lánnyal, máskor meg azt érzem akkora baromságot csinálnék, ha egy fiúval kötném össze az életem végül.


Nem olyan régen kaptam egy lánytol puszit az arcomra és 3 napíg szenvedtem hogy most nekem melyik nem is tetszik meg ilyesmi utána meg kökeményen sak a férfiak. De az alatt meg ugy kis undort is lehet éreztem fiúval valo együttlét iránt.


És attól félek, hogy ha választanám az egyik nemet(még nem vagyok együtt senkivel) csak ugy elöjönne megint az a bizonytalanság és nemtudnék a személyre normálisan tekinteni, és megszünne a vonzodás egy időre a párom neme iránt, és ettöl félek, hogy nem tudom mit érzek teljesen.


Pedig fiukkal is jövök ki jobban és bennem is az van, hogy fiút szeretnék magam mellé és hogy biztos velük lennék boldog. Inkább vonz az hogy odabujjak valakihez és ugy átkaroljon mint egy férfi egy lányt mintsem hogy én egy lányt, és teljesen idegennek érzem magam ebben is. Önbizalmam sincs annyi, hogy én betöltsek egy férfi szerepet egy ehtero kapcsolatban. NEmis érzek annyi késztetést hogy elmenjek egy lánnyal randizni, míg egy fiúnál még énis meglepödtem magamon hogy hogy volt bátorságom, és csak annyit tudok erre mondani, hogy csak mert akartam és vágytam a srácra és nemérzem hogy ez a vágy meglenen egy csaj után, mégis néha elfog, hogy dejó lenne egy lánnyal.


EZ az érzés mint egy gumilabda ugy ugrál nálam a két irányba néha és megőrűlők töle.



2022. jan. 10. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már voltál pszichológusnál, akkor már ismer téged, őt megkérdezheted.

Kérhetsz olyat is, hogy ajánljon valakit.

Ez a munkája, nem hiszem, hogy hatalmas meglepetés lenne neki.

2022. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Lehet megprobálom majd.
2022. jan. 11. 15:15
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is alapvetően hetero voltam és vagyok -alapvetően, és nem kizárólagosan, tehát felőlem biszexnek is mondható az orientációm-, ugyanakkor vonz a f@sszopás is. Csak annyi változott, hogy anno, huszonévesen erre fokozatosan ráébredtem. Bármelyik nap egészében kívánok valakit a női nemből (sajnos régóta nincs barátnőm), de bármelyik nap szívesen szopok farkat, mostanában az utóbbi adódott inkább.
2022. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
És más nem is vonz egy férfival kapcsolatvan? Csak a szopás?
2022. jan. 12. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!