Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha együtt aludtam egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt aludtam egy másik pelenka fétises felnőtt "bébi"-vel, aki szintén velem azonos nembe tartozik, akkor lehet bennem biszexuális hajlam? Szex nem volt, csak "play-date", vagyis összejöttük kicsit hogy megéljük ezeket a fantáziáinkat.22f

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves pasi vagyok, az pedig akiről írtam 23 éves. Érdekes ő néz ki fiatalabbnak, de mind a kettőnknek kisfiús arcunk van. Ez jól jön a szerepjátékhoz. Valójában ami vicces, nem is magyar oldalon ismertem meg, hanem egy angol fúrumon derült ki, hogy mind a ketten magyarok vagyunk. Annyi a lényeg, hogy mind a ketten bennevagyunk a szerepjátékban, szeretünk kisgyerekként viselkedni és igényeljük is a törődést, de itthoni viszonyok miatt ezt nem könnyü megélni, főleg nem lánnyal (az én esetemben)! Az itthoni közösségről nem is akarok írni, ugyanis brutálisan közönségesek és undorítóak, pár ezeréves dinoszaorusz tag van, akik nagyon keményen lebomlasztják a közösséget és elüldözik a fiatalabbakat a kakafétisükkel.


Most lehet újat mondok azoknak aakik már hallott rólunk, de a többségünk NEM szarik be és rendkívül taszítja is a dolog!


Most, hogy felvázoltam az alapokat, jöjjön a lémnyeg:


Megbeszéltünk egy találkozótr, ahol kiélhetjük a vágyainkat. Nem kell semmi rosszra gondolni, csak beöltöztünk, rajzfilmeket néztünk és játszottunk, szerepjáték is volt és tisztába tettük egymást. Este viszont együtt aludtunk! És ami nagyon fura, hogy nem esett rosszul az együtt alvás, sőt, nagyon kellemes élmény volt, pedig én soha az életbe nem tudtam elképzelni azt, hogy egy másik fiúval együtt aludjak, sőt, kicsit kavarog a gyomrom ha ezt így leírom akkor is.


Szerintetek ez lehet biszexuális hajlam? Ő ugyanis homoszexuális, de egy picit érdeklik a lányok is, viszont én imádom a nőket! Ha szexről van szó, nekem 2 szép mell kell, ami elfér a tenyeremben, finom meleg, puha :P


szerintetek ettől biszex hajlamom lehet, vagy ez belefér ebbe a szerepjátékba?



2022. jan. 29. 18:38
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
46%
Édesf@szom.
2022. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Aha. Van.
2022. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Pelenkás szerepjátékokat élvezel de az lenne ciki ha biszex lennél? Vagy mit számít? Nem tök mindegy?
2022. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztába tettétek egymást. Vagyis ott volt előtted tiszta meztelenül. Legalábbis a farka, segge ott volt. Attól nem érezted magad kellemetlenül? Nem undorodtál? Főleg ő meleg. Lehet még állt is neki.
2022. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Legalább tisztába tetétek egymást?
2022. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Ez egy szerep játék, ti csak játszottatok, mert élveztétek. Ennyi.

Sajnos a legtöbb ember már kapásból lehomóz mindenkit aki egy picit is fura. Pedig még a szó jelentésével sincs túlisztaban.

Akkor vagy vagy meleg, ha szexuális vonzódást éreztél egy másik férfi után. Ha ez nem volt meg, akkor nem vagy meleg. Ezt neked kell tudni.

Számomra is vonzó lenne egy ilyen, de csak a szerep miatt.

26f

2022. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves 4-es, tegnap 23:03!


Már ne is haragudj, de amikor megyek uszodában, ott aztán van pár öregember, löttyedt seggel, farokkal, és még szőrösek is. Ott se undorodom, csak nem kívánok velük csinálni semmit és tudom, egyszer én is olyan leszek! Nem értem miért kéne a másiktól undorodnom! Az, hogy a számba is venném e, az egy más kérdés, az abszolút taszít, a válaszom egy nagy NEM, de most, hogy kicseréljem valakinek a pelenkáját, nem tudom miért lenne bármi undorító ha közben látom, NEM fogdosom, verem neki, hanem látom, esetleg megtörlöm alul törlőkendővel! Szerencsére ő amúgy teljesen borotvált ( igaz én is ) és igényes magára, így még annyira seincs semmi probléma, nem egy szőrös öreg férfiről van szó és ismétlem, NEM vertük egymásnak, ez csak pelenka csere :D


Nekem sokkal jobban égett az arcom először, de megfujkálta a hasam pelus csere után ahogy a babáknak, és mivel eléggé csiklandós vagyok így feloldódtam :D <<<< Lehet ez az utolsó már túl sok infó volt?

2022. jan. 30. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Lehet.
2022. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Én férfiként domként voltam olyan hetero pasival akit izgatott az alárendelt szerep. Az volt a kikötése, hogy mindenféle szexuális dologtól mentes legyen. Szex kizárt, még orál sem.

Ennek ellenére vonzotta az, hogy egy másik férfi uralkodjon felette.

Így hát nem tudom mit válaszoljak a kérdésedre.

És akkor arról nem is beszéltem még, hogy hány boldog családapa pózol pucsítós képpel meleg szexpartnerkeresőn kíváncsi heteróként 😂😂😂

Ne fújd fel ennyire. Jól esett mindkettőtöknek, csak ez számít.

2022. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem vagy se homo, sem biszexuális. Egyszerűen csak izgat az alárendelt szerep,szextől függetlenül. Az izgat, hogy egy másik személy korlátoz, esetedben bepelenkáz. Én el sem tudnám pl. képzelni, hogy valaki pelenkáz. Sem nő, sem férfi. Én picit dominánsabb karakter vagyok. Ennek ellenére szeretem a pelenkát hordani,viselni. Viszont csak DL vagyok.


A hazai "csapattagokról" kb. ugyanaz a véleményem...

2022. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!