Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt, hogy fiatal korodban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy fiatal korodban lehetőséged volt rá, de nem éltél vele?

Figyelt kérdés

Fiatalon, kamasz korban, amikor az ember még nem feltétlenül van tisztában a szexuális orientációjával, volt veletek olyan amikor lehetőségetek lett volna egy saját nemű baráttal/ismerőssel szexuális tartalmú dolgokat csinálni, de ti mégis nemet mondtatok a lehetőségre? Mondjuk ha valaki közös masztit/orál stb. akart volna. Ha igen, miért? Titkon szerettetek volna valamit, kíváncsiak voltatok, mégse tettétek?


A témához kapcsolódóan érdekelne, történt-e veletek hasonló? Ha igen, kivel és miért nem voltatok benne?



2022. jan. 31. 01:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Tinedzser koromban egy 45-50 év körüli faszi meg akart volna rendszeresen kefélni. Nem mertem, azóta is bánom. :(
2022. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

#1, Ohmmm szerintem a kérdező nem ilyenre gondolt, és lehet hogy jobb hogy tinédzser korodban nem hagytad hogy rendszeresen használjon egy 45-50 év körüli felnőtt férfi… persze ez csak az én véleményem. Hozzáteszem ha kiskorú voltál, márpedig gondolom igen, akkor egyáltalán nem értem hogy ezt miért írtad ide, mert oke gyerekként az ember gondol dolgokat de merem remélni hogy mostmár tudod hogy mennyire helytelen lett volna ez?? Képzeld el ha a te gyerekeddel akarná ezt csinálni valaki, az is ilyen jópofa lenne? Nem hiszem.

A kérdezőnek pedig: Én most vagyok 22 éves, lány, és igen lett volna alkalmam egy nagyon nagyon jó barátnőmmel kísérletezni még 18 éves koromban. A barátnőm nem nagyon tudta mit akar, melyik nemhez vonzódik, én meg mindig nyitott voltam új dolgokra és bevallom kiváncsi is voltam. Emlékszem hogy egy bulis éjszaka után nála aludtam, elég részegen értünk haza és kimondatlanul mindketten úgy voltunk vele hogy lesz ami lesz. Konkrét utolsó utáni pillanatban hirtelen lett bennem egy olyan érzés hogy álljunk meg, most ezt azért csinálom mert tényleg meg akarom tenni vagy mert megtehetem és élek a lehetőséggel. Akarok-e bármit is ebből, tényleg vonzó-e számomra ez a pillanat? Vajon a barátnőm mit gondol? Hirtelen nagyon összezavarodott lettem, gondolom a pia sem segített és mondtam hogy nem érzem túl jól magam, lehet jobb lenne ha aludnánk. A barátnőm nagyon aranyos volt, hagyta az egészet, elaludtunk.

Ezek után már csak viccelődéssel párosulva beszéltünk a dologról, a barátnőm évekkel később mondta el hogy értette hogy kényelmetlenül érzem magam és reméli hogy nem bántott akkor meg. Mondtam neki hogy természetesen nem és remélem én sem őt. Azóta is jóban vagyunk.

Nem bántam meg hogy nem tortent semmi, azóta kiderült hogy egyikünk sem vonzódik a saját neméhez. Pedig jó történet lett volna belőle !:D

Hozzáteszem azt gondolom ha bármelyikünk is valóban kicsit komolyabban érdeklődött volna, ez szerintem tök jó módja hogy kiderítse az ember mit akar valójában. Végülis nekünk is kiderült és senki nem bántott meg senkit semmi baj nem történt.

2022. jan. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség lett volna továbbmenni, de megijedtem.
2022. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ohmmm kb 17-18 voltam, szóval ne féltsed a lelkivilágom kérlek. :D
2022. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen engem is egy 50-es pasi kefélt volna rendszeresen, 1x sikerült neki rávennie de így visszagondolva nem kellett volna. Izgató volt de nem tudtam hova tenni amit tettem
2022. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5# Neki viszont volt hová tennie :)


(Bocs, ez ízléstelen volt, de nem hagyhattam ki)


Nekem is lett volna rá lehetőségem, de inkább kihagytam. Ki tudja, hogyan végződött volna :S

2022. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves #2 köszönöm, hogy kifejtetted a történetet!

Mivel engem nagyon érdekelt a dolog, volt 2 barátom is akiknél rákérdeztem, az elsővel ki is próbáltunk pár dolgot (14-15 lehettünk), viszont a második (úgy 17 évesen) egyértelműen mondta hogy őt nem érdekli és azóta is csak nevetünk a storyn.

Nemrég adódott egy lehetőség egy nálam fiatalabbal, viszont még nem történt semmi, ezért vagyok kíváncsi a másik oldal véleményére!

Ha van hasonló történetetek, írjatok!

2022. jan. 31. 13:57
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

2es vagyok, nincs mit:)) ♡

#1 és #4, isten ments hogy én a te lelki világodat féltsem, tanultam abból amit írtál: hogy vannak ilyen nagyon fura gondolkodású emberek akik szerint ez jó lenne ha tini korukban egy felnőtt 45-50 éves férfi k*rogatná őket rendszeresen, majd ha lesz gyerekem, erről is fogunk beszélni. Köszi mert nem gondoltam volna hogy ilyet tisztázni kell majd, de mostmár tudom:D

2022. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Kb 15 éves koromban történt , hogy éjszakai szexfilmet néztünk az unokatesómmal , utána nem tudtam hazamenni . Náluk aludtam , az ö heveröjén ketten . Mindketten fel voltunk huzva , lefekvés után a farkunkkal babráltunk . Majd egyszer csak átnyult és mondta szeretné megfogni a farkam , majd a kezem az övére huzta . Játszottunk egymás farkával . Majd gndolt egyet , és oldalt forditott , majd elöbb ruhán keresztül , később a nadrágom lehuzva döfködni kezdte a seggem . Mivel tapasztalatlan és ügyetlenek voltunk nem volt behatolás , csak kivülről spiccelt tele g..vel .


Mostanában arra gondolok milyen lett volna , ha megdug .

2022. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
De hogy.Az elsőt ki nem hagytam volna.Csúcs volt.
2022. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!