Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt, hogy fiatal korodban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy fiatal korodban lehetőséged volt rá, de nem éltél vele?

Figyelt kérdés

Fiatalon, kamasz korban, amikor az ember még nem feltétlenül van tisztában a szexuális orientációjával, volt veletek olyan amikor lehetőségetek lett volna egy saját nemű baráttal/ismerőssel szexuális tartalmú dolgokat csinálni, de ti mégis nemet mondtatok a lehetőségre? Mondjuk ha valaki közös masztit/orál stb. akart volna. Ha igen, miért? Titkon szerettetek volna valamit, kíváncsiak voltatok, mégse tettétek?


A témához kapcsolódóan érdekelne, történt-e veletek hasonló? Ha igen, kivel és miért nem voltatok benne?



2022. jan. 31. 01:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már a húszas éveimben kezdődött, hogy kíváncsi vagyok rá (nő vagyok). Még gimiben volt egy biszex barátnőm, aki szerintem lefeküdt volna velem, tekintve, hogy amikor részeg voltam lesmárolt :'D ez mondjuk nem volt jó élmény. Többször is célozgatott arra, hogy szexelne velem, de akkor nem vettem komolyan, meg akkor még én sem akartam egyáltalán, meg ő nem is tetszett és tudtam azt is, hogy nem szőrtelenít odalent, nekem meg a csupasz tetszik :D (nekem is az) Aztán később egy buliban egy csaj nagyon nézett meg mosolygott és szerintem benne lett volna valamiben, de akkor én annyira mással voltam elfoglalva és valahogy nem volt kedvem csajozni, főleg, hogy senki nem tudja rólam, hogy kíváncsi vagyok, hogy szándékosan nem vettem a jeleket. Amúgy nekem annyira ez nem gáz, szívesen kipróbálnám egyszer, ha alkalom adódik rá, de le tudok élni egy életet enélkül is :) Főleg, hogy a barátomnak ez is megcsalás, teljesen jogosan
2022. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Lett volna lehetőségem, 8.osztályos voltam és az egyik tanárom szakkörön dicsért. Majd símogatta a nyakam, hátam mőgött állva a mellkasom, majd a farkamhoz nyúlt. Az kő keményen állt. Mondta, hogy had nézze meg ! Meg, hogy Haggyam neki, hogy elsüsse ! De nemet mondtam. Pedig nagyon jó lett volna. A kezem rátette a saját farkára, ami szintén állt ! Nagyon szerettem volna kivenni az övét, hogy lássam, de nem mertem, hogy szégyenbe maradok, ha az enyém kissebb ! Azóta is bánom,hogy olyan beszari voltam. Vagy KI TUDJA? Lehet mégis így a jobb ! Csak 30 évvel később fogtam meg másik férfiét.
2022. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, volt. Egy haverommal 15 évesen megnéztük, egymásét, megfogtuk egymásét, együtt vertük, és párszor leszopott. Mikor már akarta segbe akarta akkor megijedtem, és mondtam hogy nekem ennyi elég.
2022. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
2 fullos csaj akart volna egyszerre, de nekem barátnőm volt. Így visszagondolva hiba volt kihagyni.
2022. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 én tuti tökön szúrtam volna magamat
2022. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!