Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/ leszbi lányok, asszonyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/ leszbi lányok, asszonyok! Érdekelne, hogy mi a különbség egy nővel együtt lenni, mint egy férfival? Tudom, gyerek nem lehet belöle, csak érdekel nagyon.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy alkalommal lánnyal (lányként) együtt lenni, de nem tudom milyen lehet.

#Lánnyalmás
2022. febr. 1. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Most őszintén, szerinted egy leszbikus lány honnan tudnád hogy milyen egy férfival együtt lenni?
2022. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod h milyen lehet de szeretnél venne együtt lenni akkor szoktak azt mondani h a puding próbája az éves…Hajrá!😊

N

2022. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Más az indíttatás. :D


Egy férfivel azért jó lenni, mert vele lehet durvulni is. Lányokkal én sosem szoktam, csak gyengéden és szenvedélyesen.


Plusz más jellegű a szexuális izgalom is.

2022. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom, hogy sokkal jobb egy nővel.

Az első nő az életemben, akivel most együtt vagyok.

Tudja mi kell nekem, mindent meg tudok beszélni vele.

Érti a testem jelzéseit.

Bánom, hogy eddig nem volt benne részem.

Imádom!

Szerintem próbáld ki, rá fogsz jönni te is 😉

2022. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!