Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számotokra mennyire volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire volt fontos ismerkedésnél a másik anyagi helyzete? (Nagy különbségekre gondolok)

Figyelt kérdés

Ismerkedek x ideje egy lánnyal,idősebb nálam 2 évvel,dolgozik,külön él,én meg még tanuló vagyok,de csak ebben a hónapban,és idén kerültem külön,nem a magam lábán iskola miatt. Láttam a lakását,meg mindent,és az albérlet kinézete közel sincs hozzá (meg ő egyedül is lakik ott),bár nem a rossz kategória,de egyszerű,az otthonom szintén ugyanez,mert hiába van meg rá a pénz,a család nem ez a modern fajta.

Egy kicsit elgondolkodtam,mert így nem érzem magamat egy szinten vele,emberileg igen,de ebből a szempontból már nem. Ugye itt jön ki ha jól gondolom ez a dolog,amikor hiába kis korkülönbség de fiatal felnőtt és szintén fiatal felnőtt csak már előbbre van. Nem tudom mit csináljak.


Nálatok mennyire játszott szerepet ez a dolog,ha a másik tehetősebb volt? Zavart titeket,vagy nem törődtetek vele?


2022. jan. 6. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2022. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mocskosul gazdag mérnök csaj vagy,így sosem izgatott igazán..
2022. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar, hogy nem értem, amit írsz. Kissé keszekusza

Miért kéne anyagilag, vagy bármilyen módon hasonlítani magad egy másik emberhez? Ez a te életed, az pedig az övé. Nem mindenki halad ugyanolyan léptékkel, nem mindenkinek egyforma a háttere.

Ha tisztaság van nálad, rendezett körülmények között élsz, nem pedig egy kupac szeméten alszol, akkor zéró pánik.

2022. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
17%
#2,azt felszopónak hívjuk.
2022. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem erdekelne.


Egyedul amit nem birok ha igenytelen a lakas, koszos, mosatlan edeny ott rohad. Az hogy mennyire modern nem modern nem erdekelne ha amugy tisztasag van :)

2022. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A tisztaság szerintem is alap. Láttam műsort,ahol kényszerbetegek lakásait mutatták...na attól mindenkinek tiszta lenne:D.


Egyébként nem tudom #3as. Én sem gondoltam,hogy egyszer ez megfordul a fejemben valaki iránt,lehet csak megint valami kibúvó,de azért hallottam már egy két embertől ilyet,hogy ez valakit zavar,csak leszbikusoktól nem.

2022. jan. 6. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nos talán nem zavart volna , de én férfi létemre , mindig inkább az egyenlőségre törekedtem .

Az nem zavart , ha éppen a lány akit szerettem , szegény volt mint a templom egere , de mikor olyan lánnyal randiztam , akinek valamivel több volt , mint nekem , akkor már megkaptam , hogy nekem kevesebb van , mint neki !

Ugyan ez volt a helyzet az iskolázottsággal is, ha én szakmunkás létemre , egy közép iskolát végzett lánnyal randiztam , általában jól ki lettem osztva , hogy mit képzelek én , hogy ő majd le alacsonyodik az én szintemre - stb !

De tudjátok , nem bántam meg soha , hogy nem jött létre ilyen lánnyal köztünk , kapcsolat !

Mi értelme lett volna ? - azért , hogy állandóan szemre hányást tegyen a későbbiekben is és abból viták a vitákból pedig veszekedések legyenek !?

Már régen rá jöttem : az az igazi kapcsolat , amikor két ember feltételek nélkül szereti egymást !

2022. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ismeri az anyagi helyzetedet, nem? Ha őt nem zavarja, akkor téged se zavarjon.
2022. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar az ilyen, de lehet hogy megfordulna bennem is ez a gondolat ha a masik lenne jobb helyzetbe, mármint h nem tudok annyi mindent nyujtani mint ő. 25/L
2022. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!