Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi a magasságbeli különbsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a magasságbeli különbség ami még belefér számotokra?

Figyelt kérdés

Ezt úgy írom ki, mintha olyan nagyon válogathatnánk. 🙈

De kezdőként kíváncsi vagyok, ront-e valamit a túl nagy különbség mondjuk egy együttlét minőségén? Vagy ered-e esetleg belőle olyan, hogy a magasabb partner lesz elvártan a maszkulinabb, dominánsabb a kapcsolatban?

Akik esetleg pont benne voltak már ilyen "viszonylag magas/alacsony vagyok a páromhoz képest" szituban, hogy emelkedtetek túl a kedvezőtlenségein?

(Nézzétek el nekem kérlek, hogy ennyit rugózom a témán, idáig eljutva biztos leesett, hogy nem vagyok jóban a saját magasságommal.)


2021. nov. 4. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a magasság. És nincs kőbe vésve hogy a magasabb a maszkulinabb. Ezzel meg kell békélni ha magasnak születtél magas maradsz
2021. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából 20-25 centi a maximum határ ami még belefér. Utána vannak olyan dolgok ahol előjöhet, pl csókolózásnál az egyikőtöknek mindig kicsit nyújtózkodnia kell a másiknak kicsit előre hajolni, viszont ha a szex miatt kérdezed szerintem ott akár el lehet menni 30-35 centiig is, bár ott már egy kosaras csaj kell meg egy nagyon alacsony.

Szóval inkább csak a hétköznapokban zavaróbb kicsit de ott sem vészes.

2021. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége nincs a magasságnak.
2021. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5–8centi, azt szeretem, ha egymagasak vagyunk
2021. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Huhh ez érdekes kérdés és volt részem ilyenben.

Én egy dominánsabb határozott nő vagyok olyan 170cm magas. Volt egy barátnőm aki visszahúzódó, önbizalom hiányos (bár nem tudom miért mert nagyon szép nő) és majdem 190cm magas volt. Na jó mindig azt állította h 180valamennyi .. de látható volt a magasságkülönbség. De engem ez soha nem zavart és a barátnőm is kifejezetten szerette h ő a magasabb. Szerintem mókás volt h én voltam a dominánsabb de az alacsonyabb is :) különösebben sosem zavart ezzel ezt akartam mondani :)

Sose legyen ezzel bajod mert ha valaki igazán szeret akkor nem fogja érdekelni h magas vagy alacsony vagy stb.. tudom elcsépelten hangzik de szerintem ez így van :)

2021. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem számít, főleg olyan szempontból nem, hogy ki a maszkulinabb, a személyiségjegyek nem a magasságtól függnek. Én pl170 cm vagyok és dominénsabb, a nőies nőket szeretem, de nem zavarna ha magasabb lenne a barátnőm.
2021. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem számít a magasság. Nekem alacsonyabb lányok voltak mindig az eseteim, a barátnőm és köztem is van 10 cm a javamra, de ha ő lenne a magasabb, akkor is ugyanennnyire szeretném és vonzódnék hozzá.
2021. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!