Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyenkor mit érdemes tenni? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit érdemes tenni? 20/L

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal, viszont előtte lányokkal voltak dolgaim (csók, fogdosás, stb) és néha vágyakozom utána, fantáziálok. A barátom nem igazán díjazza a dolgot. Szerintetek hogy tudnám meggyőzni valahogy, hogy alkalmanként belemenjen, hogy együtt legyek lányokkal, ne csináljon ügyet belőle? Erőltetni persze nem szeretném. Valaki volt hasonló szituban? Tanácsok?

2022. febr. 6. 12:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Más elveket vallunk ezek szerint. Én és a párom hosszútávra tervezünk és az élni és élni hagyni elvet követjük. Vannak dolgok, amik nem feltétlen kényelmesek a másiknak, de hosszútávon lehet jó. Volt olyan, ami nekem nem tetszett, de tudtam, hogy neki vágya, megtörtént, és pár napig nem volt jó érzés, de utólag még erősített is a kapcsolaton, és egyáltalán nem tekintek vissza rá negatívumként, pedig akkor az volt.
2022. febr. 6. 13:00
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

10. Vagyok.

Hát szerintem ez a felfogás szörnyű, de ti tudjátok.


Belemenni valamibe ami rossz csak azért, hogy a másiknak jó legyen.


Akkor csináljátok.

Erre más sem fog tudni neked tanácsot adni.

2022. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Valóban miért is nem vonható be harmadik személyként?
2022. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy idővel mennyire fog változni az ő véleménye, hozzáállása ehhez a dologhoz! Megenyhül, elfogadja, beletörődik, vagy még nagyobb ellenállásba megy át. Mert akkor állandósulhat a feszültség!

Sokszor és sokat kellene beszélnetek egymással erről a dologról! Szerintem még nem vagytok annyira idősek, hogy ne tudjatok változtatni az életeteken adott esetben akár párcserével!

2022. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Mkdir ***** válasza:
87%
És mi van ha ő meg más nőkkel akar lenni, mert ugye neki is hiányzik ez-az. Mert ha te nővel vagy, az ugyanúgy szex és ugyanúgy megcsalás rohadtul mindegy, hogy azonos nemű. Szóval szerintem ő is had mennyjen félre, és talán akkor elgondolkodtok, hogy egy kapcsolat nem játék.
2022. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tehát voltaképpen te igazából nyitott kapcsolatra vágysz.
2022. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Imádkozz Istenhez, hogy megszabadítson az ilyen jellegű vágyaidtól.
2022. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
cekcológusom azt mondta, hogy az egyetértésen alapuló nyitott kapcsolatokat nagy intimitás jellemzi.
2022. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én a pasi oldalon vagyok hasonlóan.

Nálunk ugyanez volt, csak közben összeházasodtunk. Nem akarom megcsalni, se nővel, se pasival, de bennem van. Sok falkaparás, sok kiverés, frusztráció, de szeretem a feleségem és nem akarom elhaszni senkiért se. Gáz

2022. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, de egyből dobnálak a helyében..
2022. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!