Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen előkészületeket érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előkészületeket érdemes tenni első anális közösülés előtt?

Figyelt kérdés

Barátommal tervezzük, hogy kipróbáljuk az anális szexet, mindketten szüzek vagyunk ezen a téren.

Az a baj, hogy nem tudom hogyan tisztítsam ki megfelelően előtte, próbáltam beöntést csinálni, de akarhányszor belefújtam vizet, utána szellentenem kellett minden fújás után, és utána végig olyan érzésem volt mintha irdatlanul wc-re kellene mennem. Rosszul csinálom? Vagy van valami más, precízebb mód, hogy tisztán tartsam magamat? Nem tudom, hogy ennek az a lényege hogy “kifossam a belemet” szex előtt vagy micsoda, sehol se találok erről pontos információt. A másik problémám, hogy mennyi ideig kell az előjátéknak, ujjazásnak tartania, hogy megfelelően kitáguljon az ánuszom? Néha fáj az is, ahogy a barátom ujjaz, nem szoktunk semmi anális dolgot csinálni, régen volt, hogy sajàt magamat ujjaztam, de maximum két ujjig, és folyton olyan érzésem van, hogy mindjárt bepisilek. Nagyon sok kellemetlenség van ezzel, fogalmam sincs mások hogyan csinálják egyszerűen, és úgy, hogy élvezni tudják. Egyébként síkosítónak jó a babaolaj? Jó lenne ha se ürítenem, se pisilnem nem kellene szex közben, nem is fájna és még fekáliás sem lenne a párom farka utána. Mit tudnék tenni, hogy élvezhető legyen a szex?



2020. dec. 23. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

A kitágulás mindenkinél egyéni dolog. Nincs idő meghatározva.


Igen, a kimosás lényege hogy konkrétan kifosd a dolgokat magadból. Bár szerintem felesleges dolog.

2020. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki magad majd dugj be vmit egy kis időre hogy hozzászokjon a popsid hogy ott abban van és lesz valami. Én a dildom szoktam bedugni,mikor tudom hogy a nagyfarkú ismimmel fogok talizni van hogy bennthagyom 1-2 órára, közben teszek veszek vagy épp lefekszek pihenni aludni kicsit. Fontos, az a valami olyan legyen hogy se be(az a legrosszabb ami tortenhet se ki ne csusszon illetve a bélfaladat se sértse föl.
2020. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt bővebb információ találsz a kérdésedre. [link]
2021. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!