Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy derítette ki a facebookom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítette ki a facebookom és ilyenkor mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam egy levelet meg egy jelölést. Nyár végén volt egy srác akivel találkoztam. Hagytam, hogy leszopjon és megdugtam. 3x taliztunk aztán mondtam neki hogy nekem ez ennyi volt. A srác nem fogadta el, írt stb. Aztán eltűnt. Most pedig jön a jelölés. Mit kéne tennem? Nagyon para, hogy kiderítette a nevem, stb. Nem volt rossz vele de nem akarom már sráccal mert lett közbe csajom 1,5 hete és így... Meg amúgy is csak titokba járnék össze bárkivel. Nem akarnám, hogy tudja a nevem és azt se hogy ki a barátnőm. Tehát még ha lenne is kedvem (és tuti lesz) megdugni egy srácot akkor is csak így. Csak most félek ez nem fog soha lekopni. Van ötletetek? Meg ez amúgy mennyire jellemző? Életem első élménye volt pasival de ez a tapadás kemény.
2021. okt. 19. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudta a számod lehet összehangolta a számod a facebook a profiloddal. Aztán neki meg emiatt feldobott ismerősnek. Ennyire egyszerű. Csak nehogy úgy járj mint ez a srác:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__1..

2021. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tudta legalább a keresztneved, tudta a lakehyled is és ki van rakva profilkép is. Ha esetleg a szakmád, vagy más infót is megosztottál, esetleg sűrűn posztolgatsz ami "kívülről" is mások által látható akkor nem volt nehéz dolga. 10 perc keresés és meg lehet találni valakit ha nincs minden full privacy-ra állítva. Az is lehet valamelyik ismerősöd ismerőse ki tudja. Ha nem akarsz vele kommunikálni akkor szimplán ignorálod az ismerősnek jelölést és kész.
2021. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Én egy srácot aláztam női ruhába 5 évvel ezelőtt. 2 hónappal ezelőtt pedig szembe jött velem a munkahelyemen. Ő is ott dolgozik. :D Azóta azon parázok, hogy vajon elmeséli-e valakinek. Bár talán nem de ahogy nézem ő vállalja a másságát. Én csak bi vagyok. És én sajna nem voltam rendes. Egyszerűen miután elment a kedvem töröltem magam az oldalról és mivel a számom se tudta meg semmi így... Felismert amúgy az fix. Láttam rajta. Ez több szinten kínos lenne ha kiderülne. Amúgy szerintem beszélj vele. Mond el hogy barátnőd van és már nem akarod. Vagy add elő hogy nem te vagy az a srác. Ezek opciók.
2021. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Írd meg a srácnak a tényeket,h van barátnőd és ha lenne is köztetek vmi az csak titokban menne...vagy h mit akarsz tőle azt írd meg neki
2021. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha messemgeren barmit megírsz neki, az már bizonyiték. Ha megmutatja barátnődnek vagy bárkinek tudni fogják, hogy bisex vagy. Ha nem akarsz komoly kapcsolatot a fiúval, akkir mindenképpen fontold meg az összes beszélgetéseteket. Vagy csak hagyd figyelmen kívűl. Nem elég a barátnődet megdugni majd?
2021. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezêrt kell emailben leegyeztetni. Ha lehet ne azzal, amivel fb-ra regeltél :D

Amúgy meg lehet hogy nincs is okod parázni. Lehet csak szimpi voltál neki - esetleg szeretné megismételni - és ezért jelölt be. Bizonyítéka úgy sincsen.

2021. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!