Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Soha nem foglalkoztatott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem foglalkoztatott a biszexualitás gondolata! Tegnap egy srác rámmozdult és magam sem tudom miért, de engedtem a csábítanak! Ami meglepett, hogy nagyon élveztem.... Van ilyen,hogy vki bi de nem érzi és így jön rá??

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 05:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem el hogy eddig nem gondoltál rá
2022. febr. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért tagadnám le!?

Nem éreztem semmi vonzalmat eddig pasi irànt!

2022. febr. 12. 05:41
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Aztan egy srac azt mondja szexelne veled te pedig: jo rendben


Full kamu vagy

2022. febr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is viszonylag későn (18-19 évsen) jöttem rá, hogy a srácok is megmozgatnak.


Nyilván ennyitől még nem válsz azzá, de a lehetősége még megvan.


Tedd azt amit élvezel, ne érezd magad rosszul miatta (persze amíg nem ártasz másnak vele). Ha hosszú távon is megmaradnak ezek a vonzalmak, akkor elkönyvelheted magadban őket, mint biszexség, de akkor sem kell a megnevezéseken rugózni.


Kísérletezz, és ha mégis kiderül hogy biszex vagy: üdv a klubban! :D

2022. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
igen van ilyen,sok családapa középkoruan jön rá a biségre
2022. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen eddig tudat alatt elnyomtad+nem is volt alkalom rá. Most, hogy más kezdeményezett, megtörtént. Nem ritka ez annyira.
2022. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a koron karantén alatt jött ki. De még nem találtam vékony passzív fiút.
2022. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Van ilyen. Nekem akkor jött el ez a pillanat, amikor először láttam pasikat egymással foglalkozni egy véletlen kattintásra bejövő szex videó nézése közben.Meglepődtem, hogy felizgulok rájuk.Előtte soha nem jutott eszembe, pasira nézni,megnézni.Rémületemben elnyomtam ezt az érzést, évekre.Azóta néha néha rám jön,hirdettem is,hogy hasonló kezdőt keresek, de csak kiélt ,mindenen túllévő ,napi kezdők írtak.Azóta elmúltam már 50 éves,és hiába szeretnék megismerni egy igazi kezdőt,akivel elkezdhetném, ilyen úgy látszik a világon nincs.Csak hazudozó, védekezni semmiben nem akaró, oltatlanok. Ha esetleg mégis lenne, tudod mit kell tenned.
2022. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 ez az oltatlanok mi akar lenni?
2022. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
9-s csak most láttam a kérdésedet. Oltatlanok,mi akar lenni? te nem tudod, hogy évek óta itt a vírus közöttünk,és több mint 43000 halott van? Ezt nem gondoltam volna! Most már értem, hogy a tv-ben,plakátokon miért van az a sok ismétlés,ezek szerint még mindig vannak, akikhez nem jutott el ez az információ.Nem gondoltam volna! Mindig tanul az ember, mint a jó pap.
2022. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!