Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan elítélik a heteroszexuálistól eltérőket?

Figyelt kérdés
A környezetemben nagyon elítélik a homoszexualitást, és a biszexualitást, az aszexuálisokkal meg kvázi semmi hajuk nincsen. Miért?

2022. febr. 18. 10:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert jobberek.
2022. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
9%

20

De van

2022. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

“persze most jöhetnék olyannal, hogy a pedokat is leszólják, sőt a tömeggyilkosokat is, pedig tökre ugyanolyan emberek, mint mások”


Kevés dolog húz fel annyira mint amikor a gyilkos és gyereket bántalmazó utolsó börtöntöltelék gusztustalan söpredéket összehasonlítják azzal hogy két azonos nemű szereti egymást.

Mondom ezt heteroként.

2022. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
"“persze most jöhetnék olyannal, hogy a pedokat is leszólják, sőt a tömeggyilkosokat is, pedig tökre ugyanolyan emberek, mint mások”" Tehát szerinted a gyermekek elleni nemi erőszak, meg a beleegyezéses szex ugyanaz? Na ne mosd már össze a kettőt...
2022. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
38%

Az igazi baj az, hogy aki utál titeket azt provokáljátok. Azaz a homomenettel izgatjátok a homofobokat.

Akik amugy lese xarnának titeket.

Aztán van egy hangos kisebbség akik kvázi normálisnak akarjak beállitani a homosexualitást (az ember homo sapiens tehát a homo a normális sexualitás).

Erre remkül fexik a kormány álltal kitalált és vizionált homolobbi.


A kormány remekül kommunkálja,hogy betegszarok vagytok és gyerekeket dugtok.A magasan kvalifikált szavazó bázisuk pedig issza minden szavukat.

Az ellenzék bárkit felkarol akit a fidesz nem szeret. Ez is sokakat bőszít.


Az asexuálisok na őket nem értem a felvonuláson...ha senkit nem szeretnek akkor minek vannak ott. Valamily olyat képviselnek ami nem jellemző rájuk. Ha lenne a heterofelvonuláson is lehetnének. Azt sem szeretik az sem jellemző rájuk.


Tehát nem a homosexualitassal van baj,hanem hogy a pofámba tolják mindenhonnan.

Az kormány,az ellenzék,a lobbisták,a hangos kisebbség.

És ebből van elege mindenkinek.



Elhiszed hogy ha az utcán smárolnál a pasiddal akkor kapnál néhány beszolást de semmi többet.

Azt pedig olyanoktól akik a heteroknak is beszolnak.

Meg a vér homofoboktól akik felvonulás nélkül is utálnak.

2022. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25 először is, én nem vagyok se homoszexuális, sem biszexuális, sem egyéb más, hetero vagyok. A homoszexualitás az nem egy betegség, és a gyerekeket erőszakoló emberek a pedofilok, nem a homoszexuálisok, legalábbis legnagyobb részében nem. Kb 90%-a heteroszexuális férfi. Egyébként nekem is bajom van azzal a réteggel, aki ezzel akar kitűnni. Én a normális részére értettem, nem a parádézókra.
2022. febr. 18. 16:04
 27/33 anonim ***** válasza:
60%
"És ebből van elege mindenkinek." Na ne tegyél már úgy mintha a saját hülyeséged egyeteme igazság lenne. Nekem csak és kizárólag azoknak a mocskoknak a gyűlöletpropagandájából van elegem, akiket egyes birkák a hatalmon tartanak több mint egy évtizede.
2022. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
75%

25 vagyok.

#26 azért a pedokat most a kormány rendesen összemossa a melegekkel.

Igazából a parádézokkal sem lenne gond,de mint valami szent ügy élharcosai akik a gyülölet ellen vonulnak a gyülölkodő fővároson keresztűl a végzet parlamentjehez....ja hagyujk már ezeket a magasztos toposzokat.

Kelet europa vagyunk a szocializmus évtizedei rányomták a bélyeget a nemzetre. Egyszerűen még nem vagyunk képesek a mássag (nem csak sexualisan) elfogadásara.

Ehez kellene még idő,meg akart. És egy olyan kormány aki nem démonizál másokat valami miat amiről nem tehetnek.


#27 nem egyetemes igazság, hanem ismerősi/családi kör véleménye.

2022. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a legnagyobb baj abban rejlik, hogy az emberek többsége csak politikai vitákból és a hollywood-i vígjátékokból jut ismeretekhez ebben a témában.


Az első általában borzasztóan elítéli vagy túlreklámozza a szexuális másságot, az utóbbi pedig minden létező túlzást belepakol a meleg/bi/stb karaktereibe egyetlen viccért cserébe.


Ha pedig egy visszafogottabb, életszerűbb, nem-hetero karakter kerül valamilyen médiába, a legtöbb ember automatikusan a korábban említett eltúlzott figurákra tud - jobb híján - gondolni, így fenntartásokkal fog hozzáállni.


Korábban már más is írta, de az is benne van szerintem, hogy attól is tarthatnak egyes emberek, hogy egy azonos nemű személy rájuk hajt. Ez a kellemetlen interakció simán előfordulhat egy ellenkező nemű személlyel is, de - mint mondtam - fenntartások.


A Biblia is a legtöbb értelmezésben elítéli a nem-hetero vonzalmat.


Az LMBT vagy LBGQT+ elnevezést is kicsit problémásnak érzem, mert nagyon egybemossa a politikai mozgalmat a mindennapos beállítottsággal. Ha egy radikális személy önkényesen tesz valami szélsőséges dolgot az LMBT közösség nevében, azzal az egész nem-hetero beállítottságú embercsoportot lejárattathatja. Nem tudni hogy ez a rövidítés mikor jelenti a politikai mozgalmat, mikor a meleg/bi/stb mindennapos embert vagy valami egyetlen szerencsétlent.


Illetve a kormány is tavaly összemosta a meleg/bi/stb irányultságot a pedofíliával és az érzékenyítéssel. Nagyon sok közeli ismerősöm válltig állítja, hogy minden meleg/bi/stb ember egy eltökélt, mániákus gyermek-romboló, aki ha teheti azzal tölti az idejét, hogy erőszakosan érzékenyít.


Mindezek ellenére egyre több a jó minőségű reprezentálás a szórakoztató médiában, úgyhogy úgy érzem a most felnövő generáció már kevésbé görcsöl rá a témára.


Úgy gondolom, hogy a jó reprezentálás hasonló, mint ahogy mondjuk egy mozgássérült sem akarja az egész személyét a sérülésére lekicsinyíteni. Az csak egy szelete a lényének, egy szimpla tény, amit nem akar állandóan megvitatni, hanem amennyire lehet, csak boldogan vele együtt szeretne élni. A cél az, hogy ha felmerül, hogy valaki meleg, csak egy vállmegvonás legyen rá a legnagyobb reakció.

2022. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
59%
Talán mert zéró dolgot értek el az életben, és attól hiszik jobbnak magukat a semmire, hogy heterók... Normális emberek, akiknek rendben van az életük, nem azon pattog hogy más kivel kefél. Csak az IQ light réteg. (mondjuk már tudományosan bizonyítottak hogy a homofóbia szoros összefüggést mutat az alacsony intelligenciaszinttel)
2022. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!