Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez valóban belefér a heterosze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban belefér a heteroszexualitásba?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nem hetero. Van egy idősebb férfi ismerősöm, aki mikor megismerkedtünk, heteronak vallotta magát.

Aztán kiderült, hogy összefekszik rendszeresen fiatal férfiakkal, majd nálam is próbálkozott, tőlem komoly kapcsolatot akart, de nem az esetem, elküldtem.


Gondoltam, szégyelli, még nem dolgozta fel, hogy bi, de egyszer benyögte, hogy ő heteronak tartja magát, hiszen komoly kapcsolata csak nővel volt :D Szerintem aki vonzódik a férfiakhoz, az már nem nevezhető heteronak. Rajtam kívül senki nem tud a bi dolgokairól.



2022. márc. 2. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő olyan önámítasban van, mint a boldog hetero családapák, akik pucsítós képeket töltenek fel a meleg szexpartnerkeresős profiljukra 😂
2022. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

Jaja, a 40 feletti pucsítós családapák, a hű férjek :) Rengeteg van,és főleg 40 felett kezdenek "élni", fiatal srácok után futkosnak.Miért nem keres 50 évesen korabelit?

Biztos gusztusos,ha egy ötvenes dagadt egy fiatal sráccal kavar,na ez persze a srácot is minősíti. Apakomplexusocska vagy pénzecske - ezek az opciók.

2022. márc. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, biztos elveszítené az ismerőseit, ha kiderülne.

Szerinted magának azért bevallott, hogy bi és csak a külvilágnak hangoztatja, hogy heteró? De ha csak te tudod, akkor mitől fél?

2022. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13: magának sem nagyon vallja be. Sztem az is közrejátszik, hogy alapvetően enyhén széljobbos, egyetért pl. homofób törvénnyel, meg sokszor beszél kisebbségek ellen pl.

Sztem pont ezért is ragaszkodik ahhoz, h hetero, h ne kerüljön rohadt nagy ellentmondásba magával.

2022. márc. 5. 03:58
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 oh értem, nem csak az miatt lehet, a korából kiindulva más nevelést is kaphatott. Akkoriban nagyon konzervatívak voltak. Lehet emiatt is ilyen, mert akkor a szép kis világa összeomlana, ha bevallaná magának is. Amúgy nagyon sajnálom az ilyen embereket, mármint őszintén, tuti szar lehet neki. Sose lehet igazán boldog és önfeledt.

Igen, ebben egyetértünk.

2022. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!