Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy ha kipróbálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ha kipróbálom sráccal utána nem akarom majd újra?

Figyelt kérdés
Bevallom zavar, hogy vannak bi vágyaim de eldöntöttem, hogy kipróbálom hamarosan hisz lássuk... De titkon remélem ha kipróbáltam nem jön be. Szerintetek van erre esély?
2022. márc. 3. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van persze
2022. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
50-50%
2022. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó így vagyok, csak ki akarom próbálni.
2022. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Én domina vagyok. A szolgáim előszeretettel teszem próbára, tekintve, hogy sokan írnak. Általában belépő feladat hogy az egyik szolga a másikkal kell játszon külön. Nélkülem. Ha teljesíti jöhet. Na de volt olyan szolga (19 éves volt) aki ezáltal jött rá, hogy ő biszex. Nehezen dolgozta fel, de utólag örült neki, hogy általam kiderült.

Azt mondom ne foglalkozz senkivel. A BDSM vágyait sok ember szintén így elnyomja és későn öregen kezd bele. Ne foglalkozz senkivel. 1x élsz. Az életed a tied és senkinek nem kell tudnia mit csinálsz. Titokban is eljárhatsz srácokhoz az életedben csak ne csald meg a párod ha lesz. Én így gondolom. ÉLVEZD AZ ÉLETED!

2022. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És mit szeretnél kipróbálni?
2022. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen mikor én vagyok a lány szerepében és engem dugnak meg.
2022. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Általában a szexuális trauma nem változtatja meg az ember orientációját.


Ezen azért el kéne gondolkozni, hogy miért érzed úgy, hogy inkább beszerzel magadnak valami komoly lelki sebet, csak hogy ne kelljen magadat elfogadni.


De nyilván mindenki a saját útját egyengeti, ha neked ez kell...

2022. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cseppszi ***** válasza:
100%
Ez azért eléggé személy függő. Normál hetero párkapcsolatba is előfordul, hogy na vele soha többé nem akarja , aztán a másik esetbe meg fú de nagyon jöhetne többször is - szóval túl sok köze nincs a sexuális orinetációnak az egy alkalom után akarod vagy se ugyanazzal. Lehet hogy vele nem, de mással meg igen. Az önelfogadási probléma meg megint egy másik kérdés.
2022. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A #8-asnál a pont. A vágyaid attól függetlenül megvannak, meglesznek hogy kipróbálod-e vagy sem. Ha nem lesz számodra a jó élmény akkor is fogsz egy idő múlva vágyni rá "mi lett volna ha úgy történik...". Előbb van a vágy, utána a tett. Biszex vagy, fogadd el magad ez van.
2022. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. Ha valaki Pesten benne van 25 év alatt az írhatna…
2022. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!