Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék azért mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék azért mert élvezem azt ha fiút alázok?

Figyelt kérdés
Amibe bele tartozik akár az is hogy pl orálisan kell kényeztessen. Engem az izgat benne, hogy férfiként sose tennék ilyet és a másik mégis megteszi. Egy domina kért fel ilyesmire és bejött. Azóta ha van ilyen válallom ha fiatal és vékony a partner, de filóztam, hogy ez biszexség lenne. Eddig 3 sráccal játszottam.

2022. márc. 5. 09:37
 1/6 cseppszi ***** válasza:
100%
Azért ezt erősen ketté kéne venni! Más a sexuális játék, és nagyon más a köztörvényes bűncselekménynek számító megalázás. Meg megint más a bisex. Ha mindkét nemmel volt már sex élményed, akkor ha tetszik ha nem bizony bi vagy .
2022. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Logikusan a szexuális alázásra értem. pl lenyeletni vele a spermát, ilyesmik.
2022. márc. 5. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Kb. ezredszer írom le ezen a portálon, hogy nem nevet adni kell egy érzésnek, hanem élvezni. Nem mindegy neked, hogy mi vagy egy, bi, vagy tri ?

èlvezzed a jó szexet azzal, akivel valóban élvezed és viszonozni is tudod.

2022. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1talán még nem jutott odáig ezaz oldal,hogy a köztörvényesek jöjjenek ide dicsekedni a rémtetteikkel (annak ellenére hogy voltak kisèrletek).


Nyilván sexjátékos alázás volt. De ha nem akkor is bisex vagy kérdező.

Azért mert sraccal csináltad...persze ha(visszautasíthatatlan)kényszer hatására tetted az mint más.

De azt írod élvezted ugyhogy....de mivel te nem szopnál ezért még önző is vagy.

2022. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De be kapnám egy tini pöcset! 😋
2022. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a lábujjait! 😊
2022. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!