Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pár hónappal ezelőtt belemente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónappal ezelőtt belementem egy biszex kalandba, csak azért, hogy végre nőhöz jussak. A pár mindkét tagjával szeretkeztem. A férfival undorral csináltam az elején, aztán megszoktam, most pedig élvezem. Tényleg bárkiből homárt lehet csinálni? 30/f

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy homoszexuális, csak biszexuális. És nem, nem lehet mindenkiből, csak akiben van hajlam. Nyilván benned volt. Ha mélyen is, de benned volt.
2018. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Homárnak hívod mikor te vagy a legnagyobb. Érdekes.
2018. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam az, nem is akartam az lenni.
2018. okt. 27. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Félremagyarázod a dolgot. Te a testi örömre, az orgazmusra vártál és rájöttél, hogy azt egy férfitól is megkaphatod.
2018. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Az elején alig bírtam a fájdalmat, amikor bennem volt, most meg egyszerre megyünk el.
2018. okt. 27. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt is élveznéd ha csak ketten csinálnátok?
2018. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze.
2018. okt. 27. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem aki kőkeményen heteró azt nem lehet rávenni ilyesmire, pláne nem élvezi. Valahol legmélyen mindig is lehettek biszex vágyaid.

Nincs ezzel baj. Szerintem. Éld ki a vágyaid. Nővel, férfival.

2018. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem biszex vagy.

Mi is kerestünk párként egy szexpartnerkereső oldalon pasit 3.-nak, azzal a kikötéssel, hogy bi legyen.

A heteró pasikat nem lehet erre rávenni, viszont vannak olyanok akik a punci miatt mindenben benne vannak, viszont azokban ott a biszexualitás, még ha rejtve is.

Aztán vagy bejön neki a dolog mint neked, vagy nem.

2018. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Többször voltam hármasban, két pasi, egy csaj, amikor mindenki mindenkivel csinált mindent. Nem vagyok meleg, de hetero se. Biszex vagyok. És te is az vagy, és az is maradsz, még akkor is, ha valamelyik irányba el is mozdul a szexuális érdeklődésed.
2018. okt. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!