Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexualis lennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualis lennek?

Figyelt kérdés
Nem volt meg dolgom sraccal,de nemreg egy haverommal chateltem messengeren aki elmondta hogy epp veri maganak es kerdezte hogy nem e zavar engem ha igy ir közbe. Mondtam neki hogy nem de egy idö utan teljesen felizgatott hogy epp azt csinalja, es mondtam neki hogy mit hogy csinaljon magaval. szerintetek ez biszex dolog? Fiu vagyok.
2022. márc. 5. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a lányok is bejönnek.
2022. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a lanyok bejönnek es kapcsolatot csak velük tudnek elkepzelni
2022. márc. 5. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egy ilyen haverral tudtok könnyebben együtt partiba tenni egy csajt. Nem lesztek úgy zavarba meztelenül egymás előtt. (tapasztalat)
2022. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi izgatott fel? Ahogy irányítottad, vagy hogy miattad csinálta?
2022. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat igazabol a tudat hogy csinalja maganak es azis hogy ugy csinalta ahogy mondtam. Meg hogy igy beszelgettünk erröl.
2022. márc. 5. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Próbáljátok ki személyesen is aztán lesz ani lesz :D
2022. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom az előző válaszhoz, velem is volt ilyen már azóta rájöttem hogy többet is kipróbálnék, de kapcsolatot csak lánnyal tudnék elképzelni. 26/F
2022. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az
2022. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozva a nyolcashoz, és azt kiegészítve, nem vagy az, de a hajlam ott van benned.
2022. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!