Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiuk az első fiús élmenyete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiuk az első fiús élmenyetek úgy sikerült ahogy akartátok vagy "bénázás volt"?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg csak úgy sikerült ahogy és kész.

2022. márc. 15. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első még általános suliba volt, és eléggé bánázós volt

azt se igazán tudtuk hogy kellene, meg bátortalanok is voltunk, de a vége azért jó volt ha értitek mire gondolok

2022. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bénázós lett (orál).
2022. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1. nektek mi volt?
2022. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően nem bénáztam bár a partnerem segítőkész volt
2022. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván az élet minden területére igaz, hogy többnyire az első próbálkozás nem az igazi, de ha mégis, az ritka és véletlenül sül el jól.


Én remegtem az idegességtől, mert titokban vagyok biszex férfi, ma sem vállalom fel, de már nem vágna földhöz, ha véletlen kiderülne rólam. Az első esetben is már 40 felett jártam. A srác szerencsére rendes, türelmes volt, én szoptam őt. Furcsa votl elguggolni egy férfi elé, de bíztatott, hogy nyugodtan vegyem elő neki. Megfogni más farkás tényleg feszültség volt, remegett a kezem az idegességtől.


Aztán gondoltam, mivel azt beszéltük meg, hogy ő nem akar szopni, én meg vágyom erre, fogom magam és beteszem a számba a farkát, csak egy pillanat az egész, ki akarom már próbálni. Fura érzés volt számban egy fasszal, de abban a pillanatban már szexuális izgalmat éltem mát, nem csak a "jaj de ciki" érzést, hiszen addig csak nővel szexeltem, meg én szopattam a nőket.


Onnantól kezdett múlni a feszkóm, de ehhez az is kellett, hogy hagyjon beszélni arról, miért vagyok kezdőkétn ideges (mielőtt lehúzta a zipzárját).


Azt mondta, jól esik neki, jól csinálom, először rányaltam, majd egyből be is kaptam a faszt. Egy picit fura volt, hogy vastagabb, mint számítottam. Pechemre nem gondoltam viszont, h van, aki erőset lő, ő ilyen volt, és egy pillanatra öklendeztem ekkor.


Mindent együttvéve érdekes élméány volt, és őszerinte is jól csináltam. De hogy eleinte ideges voltam, az tuti. Mondtam előre , hogy nyelni viszont nem akarok, beleegyezett, hogy majd kiköpöm. Ehhez képest akkorát lőtt, hoyg eleve a nagy része az arcomon landolt, de szerencsére tudtam nyalakodni, mert némi g3ci a szám szélén, és a nyelvemen maradt. :)


Abba se gondoltam bele, hogy zsepit vigyek, de ő volt oylan lovag, hogy a végén a kezembe nyomta. Egyáltlaán nem éreztem megalázónak, mivel a női oldalamat ki tudtam végre élni. Örültem, hogy örömet okoztam neki. :)


Nem ilyenek képzeltem az elsőt, és nem is volt annyira jó, mivel arra vágytam, hogy belelőnek a számba, ízlelgetem és kéjesen kicsorgatom a számon, és nem arra, hogy bikaerősen belelőnek úgy, hogy mellé megy a nagy része, viszont kezdő tapasztalatnak jó volt. :) A vastag mérettel se számoltam előre.


Azóta vékony is volt már a számban, őrület, imádom a számba venni. a kisebb fajtát is!

2022. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Minden képzeletemet felülmúlt...
2022. márc. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Partnerem szerint nagyon tehetséges vagyok ezt mondta Cumi volt
2022. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Én az első alkalmat túlizgultam és nem akart kemény maradni.

(puha fasszal basztamXD)

2022. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt az első alkalom. Akkori falubeli baráttal
2022. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen spontán jött az első,nem volt tervezve,jó volt,de azért kicsit bénázás.
2022. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!