Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég rég nem szexeltem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rég nem szexeltem. Érdemes gyakoroljak kevésbé vonzó lánnyal azért hogy belejöjjek újra, vagy bénázzak az elején egy olyan nővel aki teljesen tetszik? Ebben tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Persze megbeszélném az elsővel hogy csak szex no érzelem.

2021. szept. 14. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez remek ötlet. Én is rég szexeltem már, talán gyakorolhatnék veled én is, mielőtt valami normális pasira nézek. :)
2021. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme önmegtartoztatásnak; ha az elsőnek is van kedve ilyen fajta élvezetekhez, megfelelő elővigyázatossággal, miért ne?
2021. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább ösztönös, főleg ha már voltál lánnyal. Szerintem nem kell attól félned, hogy nem fog jól működni a dolog, de ha ennyire ráparázol, vagy épp nincs senkid, akkor te tudod.
2021. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szexeltél, ha képes vagy csajozni?
2021. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát barátom ha neked így csettintésre megy... s bocs, de nagyon felszínes vagy. Aki tetszik, akivel érzelmi kapcsolatban vagy ott nincs bénázás - helyette türelem, megértés, egymásra hangolódás van. Ha meg csak dugni akarsz akkor az a te dolgod, csak ne csapj be másokat.
2021. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1-es értem én az iróniát, bár azt meg nem, hogy miért ne lennék normális pasi csak azért mert szexkapcsolatom van és megtanulom jól csinálni a dolgot?


5-ös miért menne csettintésre? Ki írta ezt? Csak nyilván mindenkinél van olyan hogy nem annyira vonz egy lány akinek bejövök. Miért lennék felszínes, ha azt akarom hogy aki tényleg tetszik ott nagyon jó élményt tudjak nyújtani akár szexuális téren is? Miért ne lenne bénázás hát olyanról még nem hallottál hogy a pasi annyira izgult élete szerelménél hogy fel sem állt neki? Türelem megértés egymásra hangolódás az persze de nem zárja ki hogy az elején bénázol. Ha neked ebből az jön le hogy dugni akarok csak akkor nagyon félreolvastál valamit...

2021. szept. 14. 15:39
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

"Miért ne lenne bénázás hát olyanról még nem hallottál hogy a pasi annyira izgult élete szerelménél hogy fel sem állt neki?"


Ez akkor is előfordulhat ha előtte "edzettél" egy kevésbé vonzó nővel. Mellesleg értem hogy te a nagy Őnek akarsz majd szipiszuper lenni, de elég gáz hozzáállás hogy fogsz valakit akit tudatosan használsz, előre kitervelten. Ráadásul önző módon mert ahogy írod a örömszerzést szintén nem a szexpartnerednek akarod nyújtani. Akkor gyakorlatilag minek? Ürítéssel nem fogsz semmit fejlődni, a szexuális kultúra nem itt kezdődik. Eleve mindenki másképp szereti ezt nem lehet előre begyakorolni. Ostoba ötlet úgy ahogy van.

2021. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Ráadásul önző módon mert ahogy írod a örömszerzést szintén nem a szexpartnerednek akarod nyújtani. Akkor gyakorlatilag minek? Ürítéssel nem fogsz semmit fejlődni.."

Te sokmindenbe belegondolsz dolgokat amit más nem állít, szereted kiszínezni más mondatait? Mert ezt látom.


Már hogy ne lehetne az én részemet begyakorolni, hogy ne kókadjak, hogy bírjam hosszan rendesen, hogy tudjam milyen pozíció megfelelő, mit várjak magamtól? Persze minden nő és kapcsolat más és kell az összeszokás hangolódás oksa.. Elég kevés szexkultúrád lehet ha ezt még elképzelni sem tudod...

2021. szept. 14. 15:53
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha ez ilyen kis eccerű volna 😄 Gondolod, hogy van egy kotta, és ha azt megtanulod, akkor majd bárkivel virtuóz leszel?:)

Tudod, a nők nem egy kaptafára működnek. Ha valakit tanulási céllal _használsz_, akkor egyetlen embert leszel képes kielégíteni: azt, akin "gyakoroltál" (feltéve ha elég őszinte tudott hozzád lenni ebben a helyzetben, amit kétlek). Majd rájössz.


(ha majd ahhoz a fejezethez érsz a Nagykönyvben, hogy a szerelmeddel sehogy sem passzoltok az ágyban, jussak eszedbe, mert tudod, még ilyen is lehet. 🤷‍♀️ #1 voltam)

2021. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#1-es gyakorolnál velem is? ha gondolod írj!
2021. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!