Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fannikával (youtube) szexeltél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannikával (youtube) szexeltél már? Milyen?

Figyelt kérdés
Jól csinálta?

2022. márc. 19. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én szexeltem vele. Ügyes volt. Folyton smárolni akart amúgy. Megjegyzem most is jóba lennék vele, de váratlanul besértődik dolgokon így hiába akarok neki jót, akkor is az van, hogy én jövök ki rosszul. Pedig kedvelem, de nem lehet segíteni neki, mert semmiségeken akad ki. De ha akarsz vele talizni tudok segíteni.
2022. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Honnan ismered?
2022. márc. 19. 09:24
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Vicces, de innen :D Igaz nem ma volt. De írtam privit. Ne itt tárgyaljuk meg. Rendes srác csak nehéz az élete.
2022. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Ki ő?
2022. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Szégyen a gyerek. Amit és ahogy művel azzal csak árt mindenkinek. Néha kedves, néha meg olyan mocskos a szája, hogy csak na. Aztán csodálkozik, hogy vannak akik bántják, utálják, stb. Egy ideig figyeltem, de mikor láttam, hogy minden kritika vagy tanács kapcsán minősíthetetlen válaszokat adott rájöttem, hogy maga tesz azért ahol tart. Nem gondolom, hogy amúgy egy fiatal vékony srácnak utcán lenne a helye, de gondolom mindenkivel így viselkedik így aki befogadná azzal is összeveszik. Sajnos a személyisége a csapdája. Sajnálom őt.
2022. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Én találkoztam vele a héten, de csak az utcán futottunk össze.
2022. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

#3: Nem az a gond, hogy "nehéz az élete". Igen, az. De ez nem mentség az idétlen viselkedésére.

Ettől függetlenül a kommentelői is képesek akár indokolatlanul is a becsületsértés határát jócskán túllépő, mélyen primitív reakciókra, de a sajnálatos helyzet az, hogy Fannika sem jobb. (Ettől függetlenül csírájában kéne elfolytani azt a fröcsögő gyűlöletet, amit kap.)

2022. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen. Sajna amit kap is brutál sok… ez az internet adta személytelenség
2022. márc. 19. 14:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Ki ő?
2022. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
VV Fanni...?
2022. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!