Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, a külsőtökön mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a külsőtökön mit találtok a leginkább férfias vonásnak?

Figyelt kérdés

A saját részemről a szögletes állkapcsomat ami a borostámmal együtt eléggé férfiassá tesz, már többször megkaptam, hogy olyan rendőrös, katonás a kinézetem (holott az ilyenekhez nekem semmi közöm :D) viszont a testalkatommal nem vagyok megelégedve, de kondizással szerencsére az változtatható, pl nagy vállak, széles hát stb.

A szőrt is ide sorolnám, én azokhoz a srácokhoz tartozom akik szeretnek enyhén szőrösek lenni, nem vagyok egy szőrgolyós alkat, de én a férfias kinézethez sorolom a dús fanszőrzetet és hónalj, illetve enyhe mellkasszőrt is. Persze rendszeres ápolás mellett.

Nektek a külsőtökön mi az ami saját magatoknak tetszik és férfiassá tesz benneteket?

28/f


Ja, lányok is írhatnának, hogy számukra milyen jegyek a legférfiasabbak a külsőt illetően.



2022. márc. 21. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Majd 2 méteres,szálkásan izmos és szőrös testű,szúrós tekintetű férfi vagyok. Szerintem ez mind férfias.....

Nem vagyok elszállva magamtól, de elégedett vagyok önmagammal, és valahol igazolnak a kapott bókok is amit kapni szoktam

2022. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én kis gebe vagyok de a borosta jól áll meg a farkam is azt mondják jó.
2022. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A magasságomaz
2022. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
a kockás has, még a csokit is lenyalnám róla, a többi nem érdekel.. :)
2022. márc. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én is szőrös vagyok, férfiasnak tartom a szőrös mellem, a széles hátam, a fanszőröm és az izmos vádlim.
2022. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!