Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti hinnétek abban, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hinnétek abban, ha úgy hozná a sors, hogy egy olyan passzív biszex srác képes lesz teljesíteni ágyban, ha több, mint 10 éve nem használta...?

Figyelt kérdés
Vagy akkor inkább ti tennétek őt magatokévá felcsatolhatóssal?

2022. márc. 24. 22:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

#1 kommentjén nagyon felcsesztem magam. Amikor bi-ként coming outoltam apámnak azzal jött nekem, hogy honnét tudnám én hogy a lányokat szeretem ha még nem voltam sráccal?

Az hogy kivel vagy együtt nem határozza meg a szexualitásodat. Ha egy férfival házas nő kijelenti hogy biszex, nem lesz attól kevésbé az hogy életében nem létesít kapcsolatot nővel.

Válaszként pedig: engem egyáltalán nem zavarna, majd visszaszokik. De e mellett sajnálom azokat a nőket akik azt hiszik a penetrális szex az egyetlen módja a kielégülésnek, e mellett még rengeteg mód van rá.

2022. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy. 😊
2022. ápr. 13. 17:58
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#11, egészen más a helyzet, ha a kérdező ezt írja: Biszex lányok, ti hinnétek abban... stb. Én arra nem is válaszoltam volna, mert azt nem tudom, hogy egy biszex nőnek milyen vágyai, érzései vannak.

Azt viszont pontosan tudom, hogy a behatoláson kívül más módja is van az orgazmus elérésének, hajaj, de mennyire tudom! :)

2022. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom azért jönnek ilyen válaszok, mert van egy srác, aki arra izgul, hogy egy nő felcsatolóssal dugja meg, és már a legtöbben unjuk a kérdéseit, amiben ilyenre hajlandó nőkre vadászik.
2022. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet. Az is lehet, hogy a kérdező saját magáról írt. A legvalószínűbb azomban, hogy ez a kérdező fantáziájában fogant, és elméleti.
2022. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fantázia, rólam van szó, önmagamról szól a kérdés.
2022. máj. 13. 22:59
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp, hogy jobban kéne mennie, hiszen hat az újdonség varázsa. Nem is a legelső alkalomra gondolom, de mondjuk az 5-re.
2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Van nő, aki türelmes lenne?

Vagy max szerepcserés szexre, sissynek lenne jó az ilyen pasi?

2022. jún. 6. 10:09
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Először nőt kéne szerezz. Az a nehezebbik rész, nem gondolod?
2022. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte valaha volt nővel akkor ez elég gyorsan fog menni.
2022. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!