Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nincsenek nyilvános...

Miért nincsenek nyilvános WC-k kizárólag piszoárokkal?

Figyelt kérdés
Az lehetne egy olcsóbb alternatíva. Azok használata amúgy is jóval kevesebbe kerül.
2017. ápr. 16. 22:28
 1/9 Pemmencs válasza:
Mivel elég sok nyilv.wc koedukált, elég nehéz lenne a nők számára megoldani a toalett használatot. A felvetésed nem rossz, csak jelenleg kivitelezhetetlen
2017. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lenne problémás egy külön rész. Szerintem a forgalma is nagyobb lenne, hiszen mivel olcsóbb lehetne többen választanák a bokor helyett. Költsége pedig nagyon alacsony.
2017. ápr. 16. 22:37
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát akkor nosza, semmi akadálya, kiváltod a vállalkozóit, építtetsz, vagy bérelsz egy alkalmas helyiséget, és máris üzemeltethetsz egy ilyen nyilvános WC-t.

Ha ez valóban ilyen jó biznisz, miért nem vágsz bele?

2017. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy olcsóbb?

Tizede a normál díjnak?

Mert különben semmi értelme. Aki a 200 Ft-ot nem akarja kifizetni, az a 100-at sem, és pisil a bokorba.

2017. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23:52: Szerintem 50 Ft-ot nagyon sokan megadnának érte. Annál többet pedig nem kellene kérni ahhoz, hogy megérje.
2017. ápr. 17. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok.

Huszas a maximum, amit az ilyenért fizetnék. Kivéve, ha nem lehet vágni az ájert, de ezt úgysem oldod meg ötvenesből.

2017. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11:24: Jó pár helyen csak piszoár vályú van amúgy is. Szerintem egy elkerített kicsi helyen bőven lehetne ebből hasznot kihozni. Jelenleg nagyon sok férfi nem megy be a magas árak miatt, viszont szerintem 20-50 Ft-ért sokkal többen bemennének.
2017. ápr. 17. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Van! A prágai buszállomáson olcsóbb a piszoár használata, mint az angol wc-é és mielőtt bemész, aszerint kell fizetned, hogy mit szeretnél igénybe venni, amikor megláttam, nem akartam hinni a szememnek.
2017. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha vkinek fosnia kell nem a legjobb megoldas XD
2017. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!