Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lesz-e ennek folytatása? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e ennek folytatása? Mi lehet a gond, meddig húzódhat?! Mi a véleményetek? TANÁCS NAGYON JÓL JÖNNE,nagy dilemmába vagyok...

Figyelt kérdés

3an vagyunk egy baráti társaságban (ők ketten str8, én biszex).

Ez a társaság olyan, hogy munkahelyen is és munkán kívül is együtt lógunk,iszogatunk...

Én biszex vagyok, mint ahogy ezt ők tudják is...


Egyik hétvégi buli után, "aftereztünk" nálam. Ez igazán nem is mondhatni afternek, mert egyik barátunk hazament fél órára rá,mikor ideertünk, a másik haverommal kettesben maradtunk, beszélgettünk jobban mint ahogy iszogattunk, mondhatni csak azt hogy már józanok voltunk...


Egész idő alatt faggatott, hogy mikor voltam pasival, milyen volt, hogy volt stb stb.. Sokat kérdezett.. egyszer csak azt mondja, nem megy haza, itt alszik nálam ha nem gond.. mondom oké (ez nálunk teljesen normális ami az egymásnál alvást illeti)... Mivel 2 ágy van a szobámban ő az egyiken, én a másikon. Lefeküdtünk, H majd alszunk, erre megszólít, és megkérdezi:

Ő:mi lenne ha lenne köztünk valami (ha összefeküdnènk)?! Bevan indulva de nincs nő...

Én: (mint akit kettévágtak..lehülve, el sem hittem), megkérdeztem -miiiiiivan, normális vagy?!most ezt komolyan te kérdezed?!

Ő: naaa, akarsz vagy nem, nem tudja meg senki se, ha csak el nem mondod te valalinek?!

Én: ht mondom nem tudom... Nagyon fura, kellemetlen, jól lenne valakivel de ezt nem vártam tőled...

Ő: na, akarsz vagy nem, gyere, nem tudja meg senki se...

Ht belementem a "dologba"

Ezek után fogta magát, felöltözött, leült, rágyujtott, öntött egy pohár italt magának, megitta és elment...


Bennem meg felmerültek a kérdések, vonzalom -valamilyen szintén, de egyűttal valami "merülök" nehéz érzés...


Nagyon dilemmába vagyok... Mivel együtt dolgozunk, kerül, szemembe nem tud nézni. Szerettem volna ezt letisztázni, leülni megbeszélni, másnap üzenetet írtam amire annyit írt: nem is fontos (hogy milyen volt), valamint hogy haggyad mostmár.


Ő mint str8 személy először volt férfivel, megértem h nem könnyű ez után neki de ő volt az aki kezdeményezett és megbeszéltük rögtön H senki sem fogja ezt megtudni, köztünk marad...


Őszintén szeretném ha lenne folytatása (jó nekem is, neki is), de viszont nem tudok mire számítani. Idő múlásával helyrerázódik a normális kommunikáció, vagy hívni fog más alkalommal is ha éppen nem lesz nő a közelben?! Egyszerűen nem tudok mire számítani, de az biztos hogy neki kell idő, hogy lecsillapodjonak a történtek benne, amit megtudok érteni....


Mit gondoltok, valami tanács, vélemény borzasztóan jól jönne, kicsit kezdek depresszióba esni újra, nehezen dolgozom fel a helyzetet, főleg ezt a "kerülést"....


Engem őszintén csak ez a viselkedése irritál, hogy miért csinál így?! (Semmi szemkontaktus, kerül)....



2022. márc. 31. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjál neki időt!

Biztos, hogy nehezen dolgozza fel, meg szégyelli is valószínű.

Mennyi idő telt el azóta? Voltatok már hármasban "lógni"?

2022. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kamu a sztori. Ha nem, hát van ilyen... Csak azért mert nincs nő, még senki nem cuppan rá egy haver farkára.
2022. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverod biszex, de küzd az önelfogadással. Ezért van most lelkifurija azt projektálja rád. Hagy neki időt, ne erőltesd, hagyd hogy megbékéljen önmagával és elfogadja hogy biszex.
2022. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át újra.
2022. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szombaton történt, vasárnap újra voltak nálam, de teljesen látszik h zavarban van...


Szóval van rá újabb esély, csak idő kell neki?!

2022. márc. 31. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Következő afterozásnál, ha veletlen ketten maradtok úgyis kiderűl. Szerintem lesz folytatás, csak neki nehéz ezt így elfogadnia. Kis alkohol, és már bátrabb is lesz.
2022. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a str8?
2022. ápr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Heteró (angol rövidítése)
2022. ápr. 1. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

És ezt, hogy hetero, miért nem írtad ki magyarul? A legtöbben nem rejtvényt fejteni jövünk erre az oldalra.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a barátoddal biztos lesz folytatás. Még nem tudja magát elfogadni. Segíteni úgy tudsz neki esetleg, ha kettesben elmeséled neki, hogy te hogy tudtad elfogadni, hogy biszex vagy. Közben, nem nyomulósan, mehet egy kis simogatás, tapizás. Feszültségoldónak meg egy, két sör, esetleg a sör mellé egy, két tüske, azaz, pálinka,vagy más tömény, amit szerettek. De nem pocsolyarészegségig!

2022. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!