Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki csinált már otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csinált már otthon privát gloryhole-t már? Vagy próbáltátok másnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egyet, de a legjobb lenne valakit meglátogatni. Mindenképpen bedugnám, nem én lennék aki kapja.

2022. ápr. 29. 19:31
1 2 3
 11/21 Husker ***** válasza:
100%
és ismertek olyan helyett ahol vadul lehet szopatni idősebb nőket ?
2022. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Husker ***** válasza:
én szívesen lennék házibarát járnék fel akár párokhoz is : írjatok :)
2022. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám milyen szopni így
2022. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Háziban még sose voltam de kipróbálnám, nagy élmény lehet így hogy a másik csak a szájával játszik . Idősebb pasikkal is szívesen kipróbálnám. Én 52 nagydarab kopasz szakállas Bp.
2022. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Voltam mar, en voltam aki kaptam tehat szoptam egy jot:)
2022. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Volt korábban róla szó,hogy átmegyek szopatni valakit, de nagyon furán viselkedett a csávó neten, szóval féltem,hogy ki lehet a másik oldalon.
2022. nov. 20. 21:45
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem feltek, hogy osszeszedtek valamit? Igazabol barki/barmi lehet a farok tulajdonosa.
2022. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Otthon? Egymagamnak lógatom a lyukon át hátha valaki besétál? 😁😁
2022. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Én igen, férjem és 2 másik haverja volt othon. Kocsit ittunk a ferjemet persze osmertem de a masik kettot a mai napig nem tudom melyike lehetett az egyik picike volt a masok extra gorbe
2023. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

aki kérdezi,hogy hogyan képzelném el, és mire gondoltam

megbeszélés után, nyilván nem véletlenszerűen, de felmenni valakihez, és már a bejáratnál egy elkülönített részen, akár egy fallal vagy egy függönnyel elválasztva, rajta egy lyuk

átdugom, és a többi az ő dolga, full anonim

2023. máj. 23. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!