Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitást mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitást mennyire kell megélni? Vagy lehet úgy élni teljesen, mintha valaki csak simán hetero lenne?

Figyelt kérdés

Remélem, most sikerül jó kategóriába írni :)


Tegnap volt egy hasonló kérdésem, amiben a gyakorisok "diagnosztizáltak" homoromantikus heteroszexuálisnak / biszexuálisnak, így most nem az a kérdés.


Hanem hogy vannak-e esetleg más olyan emberek, akik tudják, hogy magukról, hogy biszexuálisak és/vagy homoromantikusak, de nem szeretnék megélni a homoszexuális érzelmeiket?


Az érem másik oldala, hogy aki megéli a biszexualitását, az jobban érzi magát?


Csak őszintén, emberek! :)



2022. máj. 5. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kötelező megélni. Attól is lehetsz biszex ha sosem volt és nem is tervezel hogy legyen azonos neművel kalandod
2022. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nincs rád írva hogy most bi vagy hetero vagy éppen meleg vagy.
2022. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nőként kipróbáltam nővel. A valóság meg sem közelíti a fantáziát.
2022. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként vannak biszexuális fantáziáim, de pont attól félek, amiről az előző írt, hogy csalódás lenne. Testileg egyébként is a nők vonzanak. A férfiakkal kapcsolatban a szerep vonz.
2022. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 és #4! titeket akkor nem blokkol a biszexualitás, ugye?
2022. máj. 5. 11:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig elnyomtam. Bánom. Most eldöntöttem megélem, mert egyszer élek. Ha izgat, hogy srác szopjon miért hagynám ki?
2022. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 miért hoztad meg a döntést? Lett valaki, akivel szeretnéd megélni vagy csak szeretnéd megélni hogy tudd milyen? Van amúgy párkapcsolatod?
2022. máj. 5. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az erősen kondícionálódott vágyakat, preferenciákat nem lehet elnyomni, csak frusztrációt, szorongást fognak okozni. A vágyaid mértéktől függ mit csinálj, a te döntésed. Két dolgot NE csinálj ha jót akarsz magadnak és nem szorongásokkal telve akarsz élni:

1) Ne háborúzz önmagad ellen, ne utáld önmagad a vágyaid miatt (hozzád tartoznak).

2) Ne élj kétszínű életet, becsapva másokat. Nem kell a környezted orrára kötnöd (semmi közük hozzá), de a pároddal inkább oszd meg, vele együtt/egyetértésben keress mintsem sunyin félrejár.

2022. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki érez vonzalmat a saját neme iránt az ne hagyja beteljesületlenül!!

1x élünk ,minden jót megkell adnunk magunknak ,ne majd később bànkodjon az illető,hogy ó ha én ezt tudtam volna!


Én mindig is biszex voltam,amit nem hirdettem magamról de nem is titkoltam!

Minden barátnőmnek elmondtam még a kapcsolat elején,hogy kicsit más vagyok és az is maradok!

Nekem szükségem van a férfival való szeretkezésre is amit nem pótol senki és semmi....

2022. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az érem másik oldala, hogy aki megéli a biszexualitását, az jobban érzi magát?"

Pontosan, ennyiből is jobban érzem magam biszex férfiként! Tavaly szoptam először, imádok faszt szopni, ha szimpi a partner! 40es korosztály vagyok (fiatalos, vékony).

2022. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!