Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Megbántátok az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Megbántátok az első alkalmat fiúval? Mit tennétek máshogy?

Figyelt kérdés

Jóideje izgat sráccal. Sőt volt olyan gimiben, hogy kiverte nekem egy srác és élveztem. Azonban aztán lett barátnőm és most sok sok év után nincs. Így újra eszembe jutott, hogy lehet ideje kipróbálni sráccal, hisz ki tudja. Lehet tetszene. Mit ajánlanátok? Mire figyeljek? Mit ne?

A férfi szerepben akarom.



2022. máj. 5. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg
2022. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megbántam. A srác nagyon erőszakos volt. Konkrétan megdugta a számat és tövig nyomta. Ma már nem tűrném akkor végig csináltam, de utána nagyon utáltam magam. Hazafele is végig az orromban volt a sperma szaga, stb. Borzasztó volt. Pedig egy nagyon helyes izmos fiú volt. Az eleje még jó volt, simi, ölelkezés, smárolás. Megjegyzem még 2x hagytam neki, mert azt hittem szeret. Azt hittem, hogy ez így normális. Utólag tudom, hogy nem volt szerencsém, hogy elsőre egy nagy farkú srácot fogtam ki akinek sok a spermája és mellé mint a példa mutatja nem figyel oda, hogy a másiknak rossz ahogy dugja a száját.
2022. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos még nem volt ilyenben részem, de nem bánnám
2022. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen. ugyanis egy haverom még gimiben a szalagavató bálon lesmárolt és elkezdtünk vetkőzni, stb. Aztán el is kezdett orálozni.Azonban közben az egésztől megijedtem így kimentem. Utólag bánom, hogy nem hagytam, hogy leszopjon. Mostanság újra izgatna a gondolat, de nem találok diszkrét pesti vékony srácot.
2022. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha újra lenne az első TAPASZTALT sráccal tenném.
2022. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg. Falubeli haverom volt az első, akivel amúgy is nagyon sokat lógtunk együtt. Minden nagyon jó volt
2022. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. Nálam idősebb férfi volt, akit először leszoptam. Figyelt rám, hogy ne legyen kellemetlen élmény, nem akarta szétb***ni a számat, végig irányított, hogy, hogyan csináljam.
2022. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bántam meg.
2022. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmit.


Érdekes dolog ez, a szexhiány, a nemiség hiánya, a efféle testi kontaktus, a vágyak meg- és kiélésének igénye sok mindenre képes. Szerintem sokkal fontosabb volt, hogy utána bevallottad (be merted vallani) magadnak, hogy tetszett a dolog. Bizalmi kérdés, és az alkalmit nem szeretem, nem is csinálom. Jó, másképp meg nehezebb...:D

2022. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg. 27 vagyok, 20 évesen volt az első egy haverommal, közös hokiból indult, kivertük utána mégegyszer, használtunk közösen guminőt, be is kaptuk aztán egymásnak. Azóta ímmel-ámmal előfordul, hogy összefutunk ilyesmire.


Annyit változtatnék, hogy sokkal jobban elnyújtanám a folyamatot, ami oda vezetett, hogy végül bekapjuk egymásnak. Nagyon izgató még így utólag is a kísérletezgetés, a próbálgatás.

2022. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!