Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / Férfiak. Ti emlékeztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Férfiak. Ti emlékeztek, hogy az első alkalmatok milyen volt? Jó volt vagy ti is megbántátok? (Lány vagyok, és csak kíváncsi vagyok) Normális válaszokat kérek. Bunkók kínéljenek!

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem rá persze nem bántam meg bár elég vicces volt az egész (sokat bénáztam)
2020. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt jó, akkor nagyot csalódtam. De ez már nagyon régen volt.
2020. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodás, meghitt, szenvedélyes. 20 voltam, a barátnőm 24,5. Gyorsan eldurrantam, gumi nélkül és hüvelybe. Ő már tapasztaltabb volt ekkor. 2. aktustól fokozatosan tovább bírtam, úgy a 4.-5. Aktustól már bármeddig. 32F
2020. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg! Csodálatos volt. Igaz sokat szerencsétlenkedtünk, de a végén bele jöttünk.
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Emlékszem rá, nagyon jó volt! Egy tőlem idősebb, tapasztalt lány volt. Sokat segített. Nem bántam meg!
2020. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos, a legelső nem meghitt kapcsolatban volt (a második partneremmel már igen). Utólag visszagondolva sokat bénáztam, de jó volt. Nem megbántam, hanem vigyorogtam utána mint a vadalma, hogy "végre sikerült" :) Az akkori barátnőmmel meg boldog voltam és szerelmes, még közelebb hozott minket a szex.
2020. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csodás volt. Elsők voltunk egymásnak, nagyon érzelmes pillanat volt. Soha nem bánom meg.
2020. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó volt,jó gyors...:D szerintem a megbánás legtöbbször a női oldalon történik.
2020. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 onlyjustme ***** válasza:

Jó későn történt, 18 voltam, a Duna parton, ott ismertem meg egy buliban, félre vonultunk a többiektől, ő nem tudta, hogy ez az első, idősebb és tapasztaltabb volt.

Amire emlékszem, hogy sok volt a szúnyog és fél óra után mondtuk, hogy majd később, máshol befejezzük, mert ez így sehogy sem jó. Szóval az első leginkább semmilyen volt. Később befejeztük, bele jöttünk.

2022. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!