Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha egy pasitok előálln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasitok előállna azzal, hogy bizony ő évekkel korábban kipróbálta a szexet egy másik sráccal, akkor inkább kikérdezgetnétek vagy részletekről, vagy történt, ami történt, inkább tartsa meg magának?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Vagy kidobnám a francba
2022. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok kíváncsi a részletekre kíméljen meg tőle.
2022. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdekelnek a részletek
2022. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Lapát
2022. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Engem érdekelne részlet és ha úgy ítélném még, hogy nem fér bele az értékrendembe akkor kuka.
2022. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdekelné a nőket a részletek, max. annyi hogy mennyire biszex a pasi, mennyire állhat fenn a kockázat hogy pasival félrelép.
2022. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már eleve kukázom azokat a nőket akik úgy reagálnak ha pl megemlítem témaként a fiús dolgot hogy fúj vagy hogy az gáz mert tudom hogy semmi dolgunk egymással. Az, hogy olyan nővel legyek akivel erről nem lehet beszélgetni vagy titkolni kell előle kizárt! Rengeteg nő van akit még izgat is ha egy pasi nem csak a nőkre bukik. Mondjuk ennyi erővel minden pasit lehetne kukázni aki volt már nővel mert "fennáll a veszély" hogy nem az volt az utolsó. Szóval kedves kérdező ha randizol egy csajjal és mesélsz neki egy haverodról aki biszex és nője van és hogy ez menő és ha azt reagálja hogy ő kukázná akkor hagyd ott, ne erőlködj.

(fura amúgy ha egy nő biszex az tök normális, nem tudom hány pasi kukázna ilyet..)

2022. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
4 év kapcsolat másfél év házasság és egy közös gyerek után tudtam meg, hát sokkolt mindenesetre de én sem voltam szent, csináltam a kapcsolat előtt én is durva dolgokat, szóval nincs jogom ítélkezni. Nagy mázli hogy szexuálisan nyitottnak tartom magam.
2022. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 29L
2022. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Valószínűleg, hogy őt is sokkolná a te múltad. De egy kapcsolatnak az őszinteségen kellene alapulnia és akkor nincsenek meglepetések meg sokkoló dolgok a múltból.

2022. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!