Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha egy pasitok előálln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasitok előállna azzal, hogy bizony ő évekkel korábban kipróbálta a szexet egy másik sráccal, akkor inkább kikérdezgetnétek vagy részletekről, vagy történt, ami történt, inkább tartsa meg magának?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 én már rég elmondtam neki a multamat, azt mondta nem gond , amíg mellette hűséges maradok (ffi és nő tekintetében is ) mert az a múlt . Próbálok én is így állni a dologhoz, ahogy akkor ő, csak meg friss pár napos az info és kocsit félek hogy nem leszek elég neki.
2022. jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
*kicsit
2022. jún. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Lapát
2022. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Sok mindent el lehet fogadni a múltban, ezt nem.
2022. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen alapon bárkit lapátra lehetne tenni akinek volt szexuális kapcsolata korábban mással is hisz biztos újra megteszi majd..

Ja persze meg ha nőről derül ki az 'úú de jó'. Szánalmas álszent egy csomó ember

2022. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ez nem ugyanaz. Ez egy soha el nem múló hajlam. Egy pedofilnak sem felmentés, hogy csak egyszer próbálta ki.
2022. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Látom dolgozik a fidesz agymoso propagandája a fejedben. Azért az nem semmi hogy egy kalap alá vetted ezt a pedofiliaval. Gratulálok!
2022. okt. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!