Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok, mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról a biszexuális férfiről, aki a hetero társa előtt titkolja hogy biszexuális, és nemi fertőzést ad át a hetero párjának? (Én vagyok a hetero nő, kizárólag monogám kapcsolatot akartam, ezt a biszex férfi tudta jól, de a nemi orientációját is eltitkolta. Kiderült, védekezés nélkül volt férfiakkal.)
2022. jún. 12. 17:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
ebben erős sértődöttséget érzek,amiben nem volt közös kommunikáció
2022. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Pert indítanék ellene egészsegügyi veszélyeztetés miatt, és meg is nyerném.

Aberrált, ráadásul gazember.

2022. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nemi orientációtól függetlenül: aki eltitkolja a fertőző betegségét az elől, akivel nemi életet él, az nem csak egy aljas féreg, de amit csinál, az a Btk. szerint büntetendő is.


Az erkölcsi része egy másik kérdés. Hazugságra, meg titkolózásra építeni egy kapcsolatot? Még ha semmiféle fertőzést nem kap el, akkor is az ilyen azonnali lapát. Nem a szexualitása miatt. Hanem mert a kapcsolat egyik alappillérét, az őszinteséget szándékosan eláásta.

Az meg, hogy vadeiegenekkel védekezés nélkül dug, az önmagában is egy primitív suttyó dolog.

2022. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Becsapva és megalázva érzem magam. Ha tudom hogy biszexuális, kapcsolatba se kezdtem volna vele, nem szexualitás legyen köztünk.
2022. jún. 12. 17:14
 5/34 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy azért volt velem ritkán szexualitás, mert a férfiakat jobban akarta szexuálisan, és emiatt időnként érzelmileg is teljesen semmibe vett, és mindig a rossz hangulatára fogta amikor nem foglalkozott velem. Már az is felmerült bennem, hogy inkább homoszexuális, mert az egyik férfit aki vállalja is a homoszexualitását, folyton tetszikeli facebookon is. Meg utólag derült ki mások által, hogy másoknak feltűnt, hogy nagyon bensőséges a kapcsolatuk. Nekem össze-vissza hazudozott, gyakran mutatta magát felsőbbrendűnek, és időnként teljesen hidegen viselkedett velem napokig. Már tudom az okát.
2022. jún. 12. 17:19
 6/34 anonim ***** válasza:
19%
Undorító. Amit a helyedben tennék, az az hogy elmondanám a történteket a családjának, barátainak, és feljelenteném.
2022. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem akarok sztereotípiákat felállítani a biszexuálisokról, de én hetero nőként sosem akartam kapcsolatot egy biszexuálissal. Én csak heteroval akartam mindig kapcsolatot, erre meg ez lett.

Nem tudtam róla hogy az, így a szabad választási/döntési jogom is semmibe vette. Sztereotípa nélkül: miért nem mondta meg hogy biszexuális? Miért csapott be?

2022. jún. 12. 17:24
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Bi lány vagyok, és én sem akarnék bi pasit egyszerűen. Nincs ezzel semmi probléma.

Azért nem mondta meg, mert gerinctelen. Én mindenkivel közlöm, akkor is ha csak barátságot akarok, mert ha később derül ki és elítélnek miatta, akkor az senkinek sem jó.

2022. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
9-es érdekes amit mondasz, köszönöm. A biszexuális lányok sem kedvelik kapcsolatra a biszexuális fiúkat? Miért? Én azt hittem, 2 biszexuális teljesen összeillik.
2022. jún. 12. 17:30
 10/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom a többiek hogy vannak vele, de nekem egyszerűen nem elég férfias egy bi pasi, meg taszít két férfi együttlétének gondolata. Persze vannak meleg barátaim, szeretem őket, de az én párom ne akarjon lehetőleg más férfiakkal lenni :D esküszöm könnyebben megbocsátanám ha más nővel lenne /#9
2022. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!