Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondtátok el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtátok el, hogy biszexek vagytok? Hogyan fogadta a párotok?

Figyelt kérdés
Kapcsolat előtt vagy alatt?

2022. jún. 11. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mertem elmondani még :D kapcsolatban sem de amúgy sem 😅
2022. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés alatt.

Egyszer volt olyan, hogy a csaj lesokkolódott, és menekült. :D (Mondjuk... utólag nem is bánom, amik kiderültek róla...) A többi eddigi barátnőm vagy tök semlegesen fogadta, vagy még izgatónak is tartotta.

2022. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem teljesen oké volt vele, mert ő is az.


Cukinak tartotta meg megnézte volna hogyan rakok meg egy cuki pasit.

2022. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Minden nő biszex.
2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
18 eves bi fiu vagyok 2 eves kapcsolatba es neg nem mertem elmondani es soha nem is merem senkinek sajnos
2022. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minél több idő telik el annál nehezebb elmondani, én sem mertem az ismerkedős fázisban, most fél évnél pedig még kevésbé. Talán a legelején a legegyszerűbb elmondani
2022. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem párkapcsolat volt, hanem hosszabb távú barátság extrákkal, direkt titkoltam előle, mert ki akartam próbálni mit szól ehhez.


Volt kulcsom a lakásához, mert sokszor csöveltem nála, tudtam mikor ér haza a munkából, és egyszer az várta otthon, hogy egy barátnőmmel (akit ismert is már, csak addig nem tudta, mi a szitu) faltuk egymást meztelenül a kanapéján... ^^


Fiatal voltam és bohó, ma már nem lennék ennyire bevállalós :D


27L

2022. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kapcsolatom barátságnak indult, amolyan igazi bizalmas fiú-lány barátságnak. Tudunk egymás magánéletéről, tud az exeimről, a meleg kalandjaimról (elég részletesen), ennek tudatában jöttünk össze. Nyilván ha zavarta volna, akkor most nem járnánk.
2022. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Ismerkedés alatt,illetve annak elején elmondtam minden csajnak!

Kevesebb volt aki ledöbbent talàn három lépett le azonnal,a többség nem csinàlt belőle nagy ügyet!

Voltak jópàran akik izgatónak tartottàk ,ketten annyira,hogy nézni is szerettèk miközben pasival szeretkezem.

Ma már még egyszerűbb mert szerelmes lettem egy csodálatos pasiba akivel együtt élünk 6.éve ,nő nincs az életembe

2022. aug. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!