Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok, mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról a biszexuális férfiről, aki a hetero társa előtt titkolja hogy biszexuális, és nemi fertőzést ad át a hetero párjának? (Én vagyok a hetero nő, kizárólag monogám kapcsolatot akartam, ezt a biszex férfi tudta jól, de a nemi orientációját is eltitkolta. Kiderült, védekezés nélkül volt férfiakkal.)
2022. jún. 12. 17:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
23%
Hát én meghalok már tényleg 💀💀 attól még szeretheti mint embert, de nem kötelező vonzódni senkihez 💀
2022. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem is arról van szó. Te pont megfordítod a dolog, ez bocsi, de nagyon gagyi...

Itt arról volt szó, hogy azért nem vonzódik hozzá, mert fekete, mert biszex, mert balkezes, mert szemüveges, mert bármi. Tehát amikor nem magát az embert nézi, hanem egy olyan tulajdonságát, amiről nem tehet, ami adottság, vele született.

2022. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
17%
De, pont arról van szó. Én pl nem vonzódom rondákhoz, feketékhez, kövérekhez, véznákhoz, alacsonyakhoz, nálam fiatalabbakhoz, öregekhez, biszex férfiakhoz...és a sor folytatódik, az emberek legalább 95 százaléka biztosan nem vonz, még úgy sem hogy bi vagyok. Utálom bármelyik csoportot? Természetesen nem, ugyanannyira tisztelem őket, és amennyiben jó emberek, szívesen barátkozom, beszélgetek velük. Tudom befolyásolni hogy kihez vonzódom? Természetesen nem, ez sincs így. Te vajon tudod?
2022. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
28%
A kérdezőt bizonyára vonzotta a pali, mert együtt voltak a maguk kis parázna módján (nem írta, hogy házasok lettek volna).
2022. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!