Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, elmagyaráznátok a Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Csajok, elmagyaráznátok a Ti felfogásotokat a szexet illetően? Mi ez a "nekem érzelem nélkül nem megy" maszlag?

Figyelt kérdés

Tévedés ne essék, nem fogok általánosítani. Természetesen csajok köz is van, aki nem szendeszűz és szereti a testét használni és pasik is vannak, akiknek nem a szex az első. Viszont! Az átlag mégis az, hogy a pasik többsége él-hal a szexért, a nők többsége pedig valami túlmisztifikált izének tartja....


Ti miért jöttök össze egy pasival? De tényleg?! Hiszen enni, moziba menni, koncertre menni, órákat dumálgatni, kávézgani a barátaival is tud egy pasi, ehhez nem feltétlenül van szükség nőre. A nemiség- az én felfogásom szerint- a szexen alapszik. Azért vannak hetero párok, hogy együtt szexeljenek.


Miért fáj annyira a legtöbb nőnek, hogy a pasik nagyobbik részének igenis a szex az egyik legfontosabb- ha nem a legfontosabb...?


A kapcsolat elején még tüzesen égtek, hogy jaj de jó meg minden, aztán hirtelen hopsz, már minden más fontosabb a szexnél. Légyszi, csak azt ne írjátok, hogy a körülmények miatt! :D


2022. jún. 13. 23:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ennek biológiai oka van, hogy a nők nem dugnak minden aljahímmel, mert nekik komoly következményei lehetnek a szexnek --> terhesség.


A férfiaknak kb annyi a szex, mint egy farokverés, a nők a szülésbe elég gyakran bele is haltak olyan korokban, amikor nem volt ennyire fejlett az orvostudomány.


Ezek miatt az egyszerű okok miatt a nők nagy többsége szexuális téren sokkal inkább a minőségre megy, mint a mennyiségre, amyg a férfiak többsége a "nincs rossz csaj, csak kevés pia" elvet vallja inkább.


Ja a minőség esetén semmiképpen nem a tantrikus szexet vagy a farokméretet értsed. De erről inkább kérdezd meg az addot csajt, hogy kit gondol minőségi partnernek, nem csak szexuális, hanem egyéb téren is.

2022. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%

"Miért fáj annyira a legtöbb nőnek, hogy a pasik nagyobbik részének igenis a szex az egyik legfontosabb- ha nem a legfontosabb...?"

Nemrég még azért rinyáltál, hogy te csak ritkán vágysz szexre.

Egyébként az értelmi szintedből látszik, hogy te ezt soha nem fogod megérteni. Rémesen taszító, előítéletes, gyűlölettel, és frusztrációval teli személy van.

Azt a "maszlagot" meg érzelmeknek hívják. Tudod, vannak, akik képesek emberi érzésekre.

2022. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

12, nem rinyáltam én soha, valamit félre olvastál.

Amúgy pedig maszlag- legalábbis részemről, hiszen SZÁMOMRA a szex a testi kielégülést jelenti. SZÁMOMRA így van rendjén. A test az test, a lélek az lélek, én nem igazán mosom össze a kettőt.

2022. jún. 13. 23:46
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Számodra a szex a testi kielégülést jelenti. Ezért vagy érzelmi fogyatékos, egy gyerek, egy nagy nulla. Ha a szex neked a testi kielégülést jelenti, akkor remelem egész életedben csak a markod lesz a partnered
2022. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha az éhhalál elkerülésének érdekében a torkodon lenyomott szárazkenyeret és a családdal közösen fogyasztott ünnepi ebédet hasonlítanád össze. Evés-evés, mindkettő a biológiai szükségletek kielégítése, de ugye te sem tennéd egy szintre a két élményt?
2022. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt néhány alkalmi kalandom (visszanézve bánom őket), és bár testileg kielégültem, de amikor ugyanezeket megéltem a párommal, egy férfival, akit szeretek és akinek az élvezete ugyanolyan fontos, mint az enyém, az sokkal, de sokkal jobb érzés. A testi kielégülés is nagyobb és mellette az érzelmek is adnak egy elég erős pluszt.


Programozni a szüleivel és a testvéreivel is tud az ember, minek vannak hát barátai? Azért, kérdező, mert a legtöbb embernek vannak szociális igényei, amik akkor teljesülnek be igazán, ha több ember tölt be több szerepet. Igen, a párkapcsolat és a barátság sok dologban hasonló, de a párommal tervezek közös életet, nem a barátnőimmel. Nem velük tervezek családot alapítani. Nem velük van egy nagyon intim kötelékem a szó minden értelmében.


Sőt, kérdező, te minek feküdnél le egy nővel, amikor a saját markoddal is érhetsz el orgazmust?

2022. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
25%
há' de dikmán :D
2022. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
Jól írtad azért vannak a hetero PÁROK - érted, PÁR. Párba meg azzal állnak a nők akik vonzók, szimpatikusak nekik - na ott aztán utána van szex is. Ettől még nem igazán szeretik ha valaki csak ürítőlyuknak nézi őket. Te talán szereted ha ki akarnak használni???
2022. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem az hogy nem megy, csak sokkal jobb érzelmekkel.

Jobb ha olyannal csinálod akit szeretsz, aki bókol, figyel rád, fontos vagy neki.

Egy pasinak is jobb a szex egy dögös nővel, mint egy ronda kövérrel.

2022. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A nők is vágynak a szexre, csak mi máshogy működünk. Nekem is volt pár egyejszakásom, teljesen más élmény volt mintha a párommal, szerelmemmel csináltam volna. Az érzelmek nagyon sokat hozzá adnak a szexhez. Mi nem úgy működünk mint ti hogy meglatunk egy nagy mellet és egyből beindulunk, nekunk ehhez több kell. Ha egy nő párkapcsolatban nem kívánja a szexet annak oka van és a pasi is tehet róla, például nem kapunk tőle elég szeretetet, nem érezzük hogy komolyan gondolja velünk, leszarja, belekényelmesedett a kapcsolatba, sok a veszekedés stb. Nem azért lesz kevesebb a szex egy idő után mert "jajj ezek a bunkó nők nem igénylik a szexet".

Az meg hogy a párkapcsolatot és a barátokat össze hozod nem is értem. A barátság es a szerelem érzete teljesen más, egy pár sokkal többet tud nyújtani mint egy barat, mert a párom lehet egyben a legjobb barátom is. Nem a barátommal fogok közös jövőt tervezni, össze költözni, hozzá bújni stb.

2022. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!