Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, elmagyaráznátok a Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Csajok, elmagyaráznátok a Ti felfogásotokat a szexet illetően? Mi ez a "nekem érzelem nélkül nem megy" maszlag?

Figyelt kérdés

Tévedés ne essék, nem fogok általánosítani. Természetesen csajok köz is van, aki nem szendeszűz és szereti a testét használni és pasik is vannak, akiknek nem a szex az első. Viszont! Az átlag mégis az, hogy a pasik többsége él-hal a szexért, a nők többsége pedig valami túlmisztifikált izének tartja....


Ti miért jöttök össze egy pasival? De tényleg?! Hiszen enni, moziba menni, koncertre menni, órákat dumálgatni, kávézgani a barátaival is tud egy pasi, ehhez nem feltétlenül van szükség nőre. A nemiség- az én felfogásom szerint- a szexen alapszik. Azért vannak hetero párok, hogy együtt szexeljenek.


Miért fáj annyira a legtöbb nőnek, hogy a pasik nagyobbik részének igenis a szex az egyik legfontosabb- ha nem a legfontosabb...?


A kapcsolat elején még tüzesen égtek, hogy jaj de jó meg minden, aztán hirtelen hopsz, már minden más fontosabb a szexnél. Légyszi, csak azt ne írjátok, hogy a körülmények miatt! :D


2022. jún. 13. 23:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit más szemszögből írok a kérdéshez, pláne hogy biszex kategória. Itt van sajátos példának az én esetem.


Uni biszex férfi vagyok. Időrendben: kiskamasz koromban még nyilván kialakulatlan volt az érzelmi világom, és egyébként heteronak gondoltam magam. A lányok érzelmileg ingereltek elsősorban, szexuális vágyat viszont kizárólag olyan lány iránt éreztem, akibe nem voltam szerelmes, csak tetszett, mert undorítónak éreztem volna "bemocskolni szexszel a szerelmemet".


Tehát nem csak nemenként, de életszakaszonként ugyanaz a személy se feltétlen ugyanolyan nemi vággyal rendelkezik.


Kb 13 éves fiúként és onnantól úgy működtem, mitn a legtöbb férfi. A kérdezővel félig egyt értek, félig nem. Én megértem, hogy a nők hogyan működnek, viszont azt é nse értem, a nők miért nem képesek tudomásul venni, hoyg a legtöbb férfi hogyan működik? Attól még,hogy egy férfi érzelmielg intelligens és kompromisszumkész, attól még más a nemi vágya, mitn a nőknek, tehát a punci gerjesztő nagyon, akkor is, ha csak tetszik a nőnemű. Míg a nőknek pusztán egy fallosztól nem fog nemi vágya keletkezni, csak ha érzelem is társul hozzá, általában. Szóval, kedves hölgyek közül azok, akik mérgelődnek, hogy "a pasiknak folyton csak a szex jár a fejében"m ez mégis mire való mérgelődés? Ez kb olyan, hogy "ezeknek a pókoknak miért nincs rendesen hat lába, mint a legtöbb rovarnak?? Mi a fenének nyolc??"


A nők alapvetően női vágyúak, a férfiak meg alapvetően férfi vágyúak, egy mindkét nemnek tudomásul kellene vennie, nem csak nekünk, pasiknak.


De akkor most jön a slusszpoén, és ezt a kérdező elgondolkodtatására teszem hozzá:

Sok-sok év eltelt azon huszonéveskori felismerésem óta, hoyg biszex férfi vagyok, mire meg is éltem a meleg szexet. És ekkor, a meleg szex gyakorlása alatt jöttem rá, hogy én férfiként férfival pont olyan vágyő vagyok, mint általában a (hetero és biszex) nők a férfiak irányába! Egész egyszerűen semmi kedvem sem orálhoz, sem análhoz olyan férfival, aki érzelmileg nem mozgat meg.


Addig csak elméletben értettem a nők nemi vágyát, és nyilvámn ez is valami, hiszen nők felé a kompromisszumhoz és empátiához elegendő. De így, hoyg át is éltem hasonlót, mint általában a nők, még inkább megértem a nőket. Ironikus, hoyg ehhez meleg szex kellett számomra, hogy csontig hatolóan is átérezzem, de ez történt.

(Tudom, sok biszex férfi nem így éli meg, de én igen.)


Amit még tudok javasolni a kérdezőnek: beszélgessen a szexről meleg férfiakkal, ne csak biszex férfiakkal. Én biszex férfi vagyok bár, de kissé sajátosan működöm: férfiak kapcsán némileg úgy működöm, mint általában a meleg férfiak: érzelmek nélkül nem orálozok és nem is análoznék. Ha nővel vagyok, viszont tipikus pasi vagyok, elég érezni a punci szagot, vagy látni a nő pucér testét, nem kell érzelem és áll a farkam.


Férfira viszont nekem fel se áll! Csak ha van érzelem is. (Uni vagyok.)

2022. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

Egy kérdés a hölgyekhez: ha ti (a legtöbb hölgy) csak érzelmi alapon szexeltek, minek maszturbáltok, ha egyszer nem vonzdótok érzelmileg se a vibrátorhoz, se a dildóhoz?


És hogyan sikerül segédeszközzel akár esetleg orgazmust elérnetek, míg az érzelmileg semleges férfival ez nektek általában nem megy? (Legalábbis nektek az nem vonzó.)


Mitől vonzóbb számotokra egy segédeszköz (pl műpénisz), mint egy érzelmileg számotokra semleges férfi (pénisze)?


Komolyan érdekel. Mert ha tényleg alapvetően nektek érzelemfüggő a szex, akkor nem maszturbálnátok, hanem csak érzelmielg vonzó férfival élnétek meg szexuális élvezetet.

2022. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
22es: ebbe meg bele sem gondoltam, nagy igazság, amit írsz! 49F
2022. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Segéd eszközt használva olyan mintha magaddal szexelnél. Magamat meg szeretem :D
2022. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
22! Bravó!!!! Esküszöm, nagyon jó! Nah, nesze nektek érzelmi szellemi lények, akkor ezek után szerintem senki sem nyavajoghat, ha a pasitok máshol elégül ki :)
2022. jún. 15. 15:37
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy az érzelmi intelligencia csúcsa. A vibrátor, meg a műfarok eszközök, a férfiak meg jobb esetben érző emberek. Lehet, hogy egyeseknek a nők is csak eszközök, ez esetben esélyük sincs megérteni az emberi lélek működését.
2022. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
#25 haver nem nyavalyognak ha a pasijuk máshol elégül ki - csak simán kivágják a fickót és keresnek olyan párt aki nem akar félrekúrni. Aztán majd te se nyavalyogj ha a feleséged átmegy a szomszédhoz kúrni egyet, mert te aznap este később érsz haza 😂
2022. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért más a vibrátor, mint egy csávó, akihez nem fűznek érzelmek, mert akivel lefekszem, azt nem használom, hanem a partneremnek tekintem egy tevékenységben, amelyet közösen űzünk. Megosztok vele valamit: egy élményt és a testemet. Egy öntudattal nem rendelkező tárggyal nem osztok meg semmit, nem is értelmezhető a megosztás fogalma ebben a kontextusban.

Tudom, hogy ez elképzelhetetlennek hangzik olyasvalaki számára, aki lazán elvonatkoztat a szexpartnere emberi mivoltától (én nem vagyok rá képes, nem is akarok az lenni), de ti kérdeztétek.

2022. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"ha ti (a legtöbb hölgy) csak érzelmi alapon szexeltek, minek maszturbáltok, ha egyszer nem vonzdótok érzelmileg se a vibrátorhoz, se a dildóhoz?"

Ezek tárgyak, nem egy másik ember vagy te egy szinten gondolod magadat egy élettelen eszközzel? :D Jujuj...

Másrészt a maszturbálás során "magammal szexelek", ezek csak eszközök, amiket magamon használok. Amikor a barátommal bevonunk egy bilincset vagy más játékszert az együttlétbe, akkor se a bilinccsel vagy mással szexelek, hanem vele. Például nem a pohár ontja a szomjamat, hanem ami benne van és nem a pohár itat, hanem én magamat, amire felhasználom a poharat. Ez érthető, vagy próbáljam egyszerűbben megmagyarázni? :D

2022. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
még dikmánabb :DDDDD
2022. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!