Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy nővel el tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nővel el tudnék képzelni egy kapcsolatot, szexuálisan és érzelmileg is, de pasival inkább csak szexuálisan? L

Figyelt kérdés

Egy JÓ ideje már úgy vagyok vele, hogy biszex vagyok.

Ez a kérdés is régóta fogalmazódik bennem, mert nem tudom hova tenni.


Nem tartom kizártnak, hogy férfival érzelmileg is jó kapcsolatom legyen, de eddig nem igazán éreztem még így.

Nőhöz inkább bújnék oda, és mesélnék neki, mint pasikhoz. Ugyanakkor szexuálisan ők is érdekelnek.

(Nem voltam még senkivel, és attól félek, hogy a családom elitelese miatt lannyal nemis nagyon lesz esélyem meg egy ideig)

Normalis ez? Mas is erez igy?



2022. ápr. 18. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, igen.
2022. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá tenném, hogy hha nézek egy filmet, és van benne egy érzelmileg erős, empatikus nő, akkor elkezdek arra vágyni hogy vele lehessek. (Ez most nagyon furan hangzikxdd)

Lenyeg a lenyeg hogy itt is, arra figyelek hogy torodik masokkal, eros lelkileg, nem feltetlen a kinezetre.

2022. ápr. 18. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, normális. A biszexualitás (is) nagyon széles skálán mozog.

Te inkább a homoromantikus biszexuális kategóriába tartozol.

2022. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak azért érzel így, mert még nem találkoztál olyan férfival aki megfogott volna. Ezért csak elképzeléseid vannak arról, hogy milyen belül egy férfi. Ezt úgy értsd, hogy valószínűleg olyan általánosító tulajdonságokkal ruházod fel őket amiktől számodra szimpatikusabb az amiket eddig nőknél tapasztaltál csak. De ez valószínűleg változik majd.
2022. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Erre en is gondoltam mar. Illetve arra, hogy fiukkal nem volt meg annyira jo tapasztalatom. Legalabbis igy erzelem-bizalmi teren egyaltalan nem. /elmeseljem mibajom stb./

2022. ápr. 18. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Látod, valószínűleg ez a baj, hogy fiatal vagy és semmi jó érzelmi tapasztalatod nincs a férfiakkal.
2022. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

19:35-ös csak egy pasika.Azért nem viseli el, hogy van, akit nem érdekelnek a faszik érzelmileg.Még barátilag sem szeretetből, nem, hogy szerelmileg!Fogd fel pasika, hogy van ilyen!!!

26N

2022. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azert nekem ez nagyon furcsa -ES SEMMI CELOM ALTALANOSITANI- hogy nem talalkozok olyan erett fiuval akinek nem csak a dugas, neten ismerkedes eseteben a kepkuldozgetes a celja.
2022. ápr. 18. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

#7


Pasika a nénikéd. Nem vagyok a haverod, hogy így hívj.

2022. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

#10


Ki bántott, hogy ilyen haragos vagy?

2022. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!