Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vágyom rá, hogy kipróbáljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom rá, hogy kipróbáljam a meleg sexet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje èrdekel a dolog, de bárkivel beszèlgetek senki nem ad elèrhetősèget. Èn is olyan vagyok, hogy nem nagyon szeretnèm megadni az adataimat mert nem akarom, hogy nagyon kitudódjon. Valamilyen szinten pedig válogatós is vagyok. Ilyen bárokba egyedül nem fogok menni. Van olyan aki adna előre elèrhetősèget ès kèpeket is mutatna? Aztán a kezeim közè veszem rendesen. 😂

Debrecen környèke. Passzív

24/f



2022. jún. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te nem mutatsz magadról semmit, de a másiktól elvárod a fényképet.

Oké.

2022. jún. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Írj
2022. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy kellemetlennek találod mások előtt, hogy a saját nemed (is) érdekel. Ezért nem szeretnél ismerkedéskor semmit sem megmutatni magadról. Se név, se cím, se kép, semmi. Így nemhogy nehéz az ismerkedés, de szinte lehetetlen. Kicsit legyél nyitottabb, könnyebb lesz az ismerkedés!
2022. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
írj
2022. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!