Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi ez az új hazugság divat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új hazugság divat a transziknál meg a melegeknél?

Figyelt kérdés

Már nem tudom hányadik transziról vagy melegről hallom, hogy hetero férfi párt akar mert őt azok vonzzák. De ha bármi lesz köztük az már azt jelenti, hogy nem hetero a pasi, tehát egy olyan pasit akar aki azt hazudja magáról, hogy hetero.

De honnan jött ez az egész, hogy az jön be nekik ha valaki alapból hazugságot állít magáról?


2022. jún. 25. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Amíg nem volt pl sráccal valaki addig nem mondhatod, hogy meleg/bi. Ha volt és bejött neki derül ki. Én így gondolom. De mondjuk az egészet ilyen hisztinek találom részedről
2022. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem véletlen nem kap választ. Más is úgy gondolja mint te kedves 1-es.
2022. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a kérdést sem értem..LOL
2022. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés egyértelmű, érhető, és JOGOS!

#1-es és 2-esnek meg: Érdekes, én már az előtt vonzódtam a fiúkhoz, hogy f@asz került volna a számba. Ha ne így lett volna, akkor be se veszem!

Szóval az embernek előbb vágyat kell éreznie rá, és csak akkor próbálja ki. Legalábbis ez a normál menetrend...

2022. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit se izgatnak a srácok, mégis egyszer azért kipróbálnám, hogy tudjam szexben jók-e. Akkor én pl nem vagyok "normális"?
2022. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kipróbálnád, akkor érdekel, kíváncsi vagy rá, kvázi vágysz rá (legalábbis egy bizonyos fokig).
2022. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!