Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bánt ez a helyzet és semmit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt ez a helyzet és semmit sem tehetek ellene. Ti mit csinálnádtok a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy barátom van (L) és bemutattam neki egy srácot akivel végül össze jöttek. Mivel a sráccal is jóban vagyok így már össz 2barátom van. Csakhogy a lány biszex és jobban vonzódik a lányokhoz annak ellenére hogy tiszta szívből szereti a fiút. A bonyodalom ott kezdődik hogy egyre inkább kezdem úgy érezni hogy biszex vagyok. Egy éve bármire képes lennék csak azért hogy az a lány boldog legyen. Rengeteget sírtam mikor össze jöttek és ha nem tudok a lánnyal hetente legalább egyszer találkozni akkor szinte depressziós leszek a következő találkozásig. Neki erről fogalma sincs. Tavaly azt mondtam neki hogy heteró vagyok mert ez a felismerés csak nem rég tudatosult. Nem merem neki elmondani az igazat. Fáj hogy folyton arról mesél hogy hiányznak neki a lányok vagy hogy mikor éppen hogy találkoztak vagy smároltak a palijával.

2017. júl. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mered elmondani neki? Ha tényleg igazán jó barátok vagytok biztosan megérti. Az már más dolog, hogy ő is vonzódik e hozzád mert ahogy olvastam nekem az jött le, hogy még ha nem is érzed biztosra a sírás stb. ből az jön le, hogy neked igen. De ezt neked kell tudnod, hogy milyen a kapcsolatotok, hogy megmaradna e a barátság, vagy esetleg bejöhetsz e neki, vagy megváltozna minden.
2017. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem lenne a barátod akkor azt mondanám, hogy próbáld meg a lánnyal, mert ezek alapján Ő is inkább veled lenne.
2017. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy ha egyszer kiderülne hogy mégsem vagyok biszex akkor megbántok valakit. Pl őt ha vallanék és történne köztünk valami. Sok dolog van amit szeretnék de nem merek.
2017. júl. 5. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha ezt mondanád el neki(k)? hogy úgy érzed nagyon kedveled, de kicsit (gondolom) össze vagy zavarodva

ezzel, hogy lehet nem is vagy bi ezzel én is ugyanígy vagyok egy ideje már beszélgetek valakivel egyenlőre csak ismerkedek vele, de mondtam neki hogy nem vagyok biztos az "érzéseimben" meg az orientációmban és ezt elfogadta, mondjuk annyiban más, hogy mi még csak neten dumáltunk,

2017. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!