Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi baj a mai férfiakkal ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj a mai férfiakkal ?

Figyelt kérdés

A meleg és a biszex pasik a mai világban olyan elképesztően önzőek hogy az valami hihetetlen. Biztosan vannak kivételek de én eddig még 1-el sem találkoztam. Most is beszélgetek egy pasival aki azt ígérte este ír. No és láss csodát este 9 óra múlt, én meg mindjárt fekszem. Szóval nem értem ezt a pasis viselkedést hogy szarok a másik fejére. Ha egyszer mondok valamit akkor nálam az úgy is van. Nem így hogy két szavamat veszélyes elhinni.


Viszont nem tudom, én úgy gondolom talán egy lány sokkal érzékenyebb, kedvesebb, törödőbb mint egy pasi.



2022. jún. 26. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Bizony! Jól mondod, egoisztikusak és sunyik.
2022. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem irt idaig egy meleg pasi sem, de nem is banom

:)

2022. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak és kizárólag akkor szoktam ghostingolni, amikor kérek egy srácot hogy kicsit lassabban ismerkedjünk, de ő mindenképp erőltet valamit, amit én egyértelműen kértem hogy még ne csináljunk.


Ilyenkor hagyom egy napig észhez térni, és ha utána is akaratoskodik, akkor vágom el a beszélgetést.


Minden máskor nagyon értékelem és igyekszem is aktív beszélgetőtárs lenni.

2022. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#10

Én is hasonló vagyok, de én még nem voltam ágyban senkivel, se fiúval, se lánnyal, és attól függetlenül, hogy akarom, hogy történjen valami, kicsit tartok tőle hogy milyen lenne ténylegesen, a valóságban a helyzet...

Idáig 2 embert ráztam le így hogy egy idő után nem írtam vissza, mert még azt éreztem, hogy nem nagyon álltam készen.

Amúgy, ha 2 napig nem írnak vissza, akkor sose fognak kb.

Sajnálom azt, aki nem kapott tőlem választ, még egyszer!

2022. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja sok a kamus.
2022. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!