Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns, domina lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns, domina lányok, köztetek akad, aki nem durván kínozni szereti a pasit, hanem finoman alárendelni, esetleg játékosan "elvenni a férfiasságát" a szex alatt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Akad köztük ilyen is, olyan is.
2022. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg nők?
2022. júl. 22. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Durván eleve nem szeretem csinálni. N
2022. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Csak domináns vagyok, nem domina (szóval csak magánélet, nem üzleti :D )


Én sokkal jobban szeretem a finom, nőies, erotikus dominanciát, mint a csapkodós-latexest.


Egy ilyen alkalmon általában két dolgon van a hangsúly nálam:


1) Nekem minél jobb legyen, kényeztessen, tegyen meg értem bármit, akkor is, ha finoman kényszeríteni kell. Az alázós játékoknak is szeretem azt a műfaját, ha azt éreztethetem a pasival, hogy ő most csak egy darab hús nekem, egy szexjáték a sok közül, akit használok, aztán kidobok.


2) Húzni az agyát, túlizgatni, de nem hagyni, hogy elérje az orgazmust, csak a másodlagos erogén zónáit izgatni (tehát a farkához hozzá se érni), akár kikötözve, ilyenkor egy erényöv is jó játékszer. Élvezem, mikor egy magatehetetlen férfi szinte sírva könyörög az orgazmusért, én meg szexin mosolyogva mondhatom, hogy "NEM." :)

2022. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előttem szólóval.
2022. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek #5-össel, de egy finom fenekelést még szívesen adnék
2022. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszaságok. :)
2022. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!