Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg lennék? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 20 eves fiú vagyok. még szűz még sosem volt sikerem lányoknál, kb 2 hónapja beszélgetek egy lánnyal, jólesik mikor kedvesek ir vagy épp flörtölünk, nála nem érzem azt hogy nem lennék elég jó, viszont van, hogy nézegetek képeket neten, jóképű férfiakról és valahogy jó érzésesl tölt el az hogy ehhez a nemhez tartozom, nehéz megfogalmazni milyen érzés tölt el mikor egy nagyon jóképű srácot látok, Egzisztencia/ macsóság / függetlenség, és az hogy ezert a pasiért biztos döglenek a csajok, neha elkepzelem bar én is ilyen lennék.nyilvan szép lányaokat is megnézem, de pl férfival nem tudom elképzelni a szexet. lánnyal igen. nem volt apa figura az életemben lehet ezért is vagyok töketlen a lányokkal. valakinek hasonló tapasztalat?

2022. aug. 1. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Haaaaat. Szerintem nem meleg vagy hanem biszex.

Es a biszex skalan is inkabb a ferfiak fele hajlo.

De majd az ido megvalaszolja ezeket a kerdeseket. Tiszta lesz mikor tul vagy egy ket elmenyen, tudni fogod melyik tetszett es melyik nem.

2022. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló vagyok én is. Ezért is nézem meg én is a srácokat. De a korombelieket, aztán fantáziálok róluk.
2022. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak példaképek nálad. Semmilyen szexuális kontextust nem írsz.
2022. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Pasit ezerszer könnyebb találni mint csajt, majd ha lesz "sikered" a lányoknál, akkor el fog kopni ez a fiúk iránti érdeklődés, legalábbis én így voltam vele. De ha megmarad az sem baj, sőt! :)
2022. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, nem volt apafigura az életedben. Ez sajnos nem egyedi eset. Nekem édesapám két éves koromban hunyt el. Édesanyám nem ment újra férjhez. A családban volt néhány vénkisasszony nagynéni, és hogy szebb legyen pap is akadt. Igazából, utólag végig gondolva az életem, nem tudok azon csodálkozni, hogy előbb érdekelt a kuki, mint a nuni. Én is félénk voltam a lányokkal. Annyira, hogy még csajozós dumám se volt. Most sincs, igaz nincs is rá szükségem. Nős vagyok, gyerekeim vannak. Ugyan hűséges vagyok, de, mivel volt jó néhány pasi az életemben, hiányzik a f@sz. Neked is lehet normálisnak mondott hetero életed, emiatt nem kell izgulnod. De, ha végül mégis meleg leszel, bár kizárt, akkor se dől össze a világ.
2022. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

5- A szexualis orientsagnak semmi köze hogy ki nott fel apa vagy anyafigura nelkul. SEMMI. Rengeteg a csonka csalad, a valas, stb., ha ez igy menne a nepesseg 70%a meg/leszbi lenne.

Kerlek ne eroltesd ezt a narrativat csak vakvaganyra terelsz mindenkit. Csak fogadd el hogy biszex vagy es kesz. Ennek nincs koze ahhoz hogy apa nelkul nottel fel.

Nagyon egyszeru pelda:

Csoki nelkul nottem fel, mikor eloszor lattam/ettem csokit tudtam hogy a hianya es a gyerekkoromban megvonas miatt szeretem es nem azert mert finom. NEM. Azert szeretem mert igy vagyok kodolva. Bejon a kakaobab ize es szeretem. Edes, stb. Ennyi.

2022. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez az a tipikus kérdés, amikor tudod rá a választ,de mégis akarod azt az 5 perc hírnevet
2022. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad hogy szexelnél pasikkal, még csak bi sem vagy.
2022. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!