Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti randiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti randiztatok már biszex pasival?

Figyelt kérdés

Még sose hallottam olyat hogy egy csajnak biszex pasija lenne, vagy nem tudok róla.

Lányok miként fogadnátok ha a biszex pasitok egy pasival csalna? Történt már ilyen?


29/F

Én meleg vagyok, nem biszex, csak kíváncsi vagyok hogy ilyen esetekben mi történik ha kiderül a pasiról hogy biszex.

Fordított esetben a pasi le se szarná, sőt már a hármast gondolná ki fejben a két csajjal, de egy lány? Nem hiszem hogy 2 pasival akarna kavarni, ha csak nincs ellene. De ha szerelem van a két fél között, az úgy nem működne igazán.



2022. aug. 1. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szexelni jó biszex pasikkal, de randizni nem randiznék velük.
2022. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
1es: és mit szólnál két biszex férfihoz?
2022. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már bi pasival.

Nem elmondta, velem fedezte fel. Sokat beszélgettünk a szexről. Volt 1-2 elszólása, finom.érdeklődése, amit azzal magyarázott, hogy versenyszellem. Mindig mondtam neki, hogy engem izgat ha két pasi...Aztán hagytam. Következő beszélgetéseknél szépen fokozatosan megnyílt. Sosem neveztük nevén a dolgokat. Simán csak kaland volt, vagy közös szórakozás.

Hármasoztunk is.

2022. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ex barátom bi volt (és nem emiatt mentünk szét).

Úgy vagyok vele, ameddig nem csal meg, engem aztán nem zavar.

2022. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt biszex párom.

Semmi bajom veluk, sőt pocit valtozatosabb is tud lenni a szex.

2022. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt és van is biszex barátom.

Őszintén beszélgettünk, mivel nyitott vagyok, mondta, hogy volt már ffival és szeretné, velem is, így lett a 3-as. Ami régóta izgatott engem is. Szeretem nevén nevezni a dolgokat mindig is. Vannak biszex és meleg ismerőseim és barátaim.

Volt egy heteró párkapcsolatom, ami tabumentes volt, ott is kerestünk ffit és lányt is 3-ashoz, de itt a ffiak csak is heteróként, bár sajna nem jött össze.

A bi barátommal jó volt átélni, ahogy elvannak egymással is, de a csók kizárt volt, azt még látnám, izgat is.


Ám nem történik semmi, amikor beszélgetünk és elmondja, sőt örülök is neki. Jobb is, mert nyitottabbak, szeretem megélni a szexben, amit csak lehet.


N

2022. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és egy lány szexpartnerem vett rá biszex dolgokra (orál). Izgalmas kaland volt, megismételném valakivel...
2022. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Igaz, hogy a pasik egyből a hármast tervezik, de nem minden bi nő akar ilyet, sőt! Pl én sem. És nem lenne gond, ha bi lenne a párom, amíg hűséges, és nem tervez semmilyen hármast.
2022. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!