Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első szex, hogyan nyújthatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex, hogyan nyújthatom a legjobbat?

Figyelt kérdés
Első szexre készülök, én leszek a passzív, és egy 16cm-es farokkal kell megbírkóznom, szerintetek hogyan tudom azt elérni, hogy az aktív félnek a lehető legjobb legyen? Gumit nem használunk, de sikosítót, igen én még szűz vagyok de a csávó már nem, hogy tudok magamból mindent odaadni, engem csak a pasinak az élvezete érdekel.

2022. aug. 9. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz a legjobb mindkettőtöknek, ha magadat adod. Semmi megjátszás, semmi plussz. Csak Ő és Te legyetek egymásért, a másik élvezetéért.
2022. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csam probálom a lehető legjobb élvezetet adni neki, azt hogy tudom?
2022. aug. 9. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hogy pucsítasz és hagyod, hogy kedvérre basszon. Majd mesélj milyen volt..
2022. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szűz, NEKI kéne veled törődni, nem fordítva.. Az meg elmondja mennyibe néz hogy nem akar gumit, pedig a franc tudja kivel kúrt gumi nélkül össze-vissza.
2022. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy nem azon aggódnék: minél jobban élvezze a szexet, hanem hogy ne fertőzzön meg valami szarral.
2022. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsőre...ne sikits hangosan.

De komolyan!elég valószínű,hogy nem fog menni. És nem is kéne erőltetni.

Mosdki magad rendesen,én nem élvezném ha kakis lenne a kukacom. Gumiban nem érdekelne de naturban igen.

Csak lazán teremts olyan környezetet,hogy tutira ellazulj akkor is könyebb a behatolás. De továbbra sem garantált.

2022. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlanám gumi nélkül első alkalommal, a sikosító néha elég de első alkalommal a gumi síkos hatása is sokat jelent, de a betegségek elkerülése miatt is jobb gumival. Ha pedig már állandó partner és voltatok közösen szűrésen akkor nyugodtabban mehet gumi nélkül.

Első aktív alkalmam gumi nélkül volt és nagyon kiábrándító volt hogy sz@rosan húztam ki… így mindenképp elegendően mosd ki magad.

Illetve próbálj ellazulni, elengedni magad és adj visszajelzést minden alkalommal, pl hogy elég az előjáték, elég tág vagy e már, felkészültél e, stb stb

Hajrá 😁

2022. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Ússz az árral.Hagyd hogy beléd élvezzen és ha csodát is akarsz tenni vele.

Kis szünet után szopd le.

2022. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!