Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire jön be egy kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be egy kövér vagy testesebb aktív srácnak egy vékony, alacsony és kicsit feminimebb testalkatú passzív srác? Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? Egy vékonynak a vékonyak és egy teltebb pasinak inkább a teltebbek? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy ha belevágnék a szexpartner keresésbe egy vékony, alacsony, feminimebb testalkattal passzív szerepben, akkor van-e esélyem a kövér, pocakos vagy testesebb férfiaknál?

Vagy inkább érdemesebb a hasonló testi adottságokkal rendelkező partnert keresnem?

Nektek a szexpartner keresésben milyen ilyen irányú tapasztalataitok vannak?



2022. aug. 19. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked melyik tetszik? Az emberek nem feketék és fehérek, mindenkinek más tetszik, így mindkét férfitípusnál lenne esélyed.
2022. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed, nem is kevés. Alapból sokan szeretik a hozzád hasonló alkatúakat, viszont a testesebb srácokat kevésbé, legalábbis nekem ez jött le azok alapján amiket erre, ill. máshol olvastam.

Persze függ az életkorodtól is a dolog. Sok sikert!

2022. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én 194cm magas és 105kg vagyok, aktív. Alacsony nőies srácokra bukok.

A kérdező hány éves?

2022. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az ilyen típusú srácok jönnek be nagyon.
2022. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3-as 29 vagyok
2022. aug. 21. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
190 cm, 110kg, 24/F uni-aktív vagyok 😏
2022. aug. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!