Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 21 éves fiú vagyok és nem rég...

21 éves fiú vagyok és nem rég kezdtem el szedni a Brutal Anadrolt a BioTech Usa-tól. Komolyan megdobott és sok + hatását tapasztaltam a közvéleménnyel ellentétben. Ez mitől lehet? Alacsony a teszto szintem és ez "helyretette"?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem szedni (egyébként rendszeresen sportolok/sportoltam mindig is) és eléggé megdobta az edzéseimet, közérzet javulás az edzés közben/után, illetve szinte pár óra alvással is elvagyok( ami kicsit megijesztett, hogy nem tudok egyszerűen elaludni a nagy energiaszint miatt). Ez mire utal? sok ember írja, hogy 25-30 alatt nem ér semmit, mivel maxon van a teszto szint,nekem mégis durva hatásai vannak. jelentheti ez azt, hogy alacsony a teszto szinten alapjáraton?

2021. máj. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

placebo hatás.

azt várod, hogy hasson ezért "érzed" hogy hat.

2021. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Koffeint tartalmaz, ha eddig nem volt koffein edzés előtt, akkor nyilván megdobja az energiát...
2021. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

A brutal anadrolnak semmi köze a tesztoszteron szinthez. Az csak egy sima, túlárazott, teljesítményfokozóként eladott vacak. Még csak annyi köze sincs a tesztoszteron-fokozáshoz, mint a kamu tribulus terrestrisnek vagy az ashwagandhának.

A brutal anadrol elhanyagolható mennyiségű kreatinból, elhanyagolható mennyiségű argininből, némi zöld tea kivonatból és egy valagnyi koffeinből áll. Ezeken kívül van benne egy kis B-vitamin, meg egy kis Q10 is, de azoknak pláne semmi köze a tesztoszteronhoz.

Szerintem is a placebo hatás miatt érzed ennyire doppingoltnak magad. Ez puszta pszichológia. Még esetleg a koffein miatt lehet, pláne az alvási nehézséged. Lefekvés előtt mennyivel veszed be az utolsó kapszulát? Csak mert ebben a gagyi kiegészítőben az egyetlen értékelhető mennyiség a koffeinből van. Lehet, hogy az okoz neked csúcs-szuper energiaszintet. A lefekvés előtti órákban én már nem tolnék koffeint a helyedben.

2021. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan kérdés, mintha tribuluszra kerdezned ugyanezt, ezek semmit nem ernek, lehuzod a pénzt a wcn miközben bebeszeled magadnak a dolgokat. Egyszer szedtem teszto fokozot, de az tilto listas cucc volt, na az a libidot is felvitte, de nem kicsit és regenerálódást is segítette eléggé. Ha a libidot nem dobja meg tartósan ameg szeded, akkor nem kell tul gondolni a dolgokat. Coffein hatasat erezted, ebbe a bibi az,hogy nagyon dragan szeded a koffeint. Mondjuk en kerulom a koffeint, mert szerintem tul sok van, a szivet túlságosan dolgoztatjak, amit nem fiatalon fogsz erezni hanem 60ev felett, de ez is olyan, hogy nem mindenkinél.
2021. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!