Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi erősítette meg vagy ellenke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erősítette meg vagy ellenkezőleg, mi cáfolta meg bennetek azt a gondolatot, hogy "lehet hogy biszexuális vagyok"?

Figyelt kérdés

Bennem már többször felmerült a kérdés, mert lányok között is van olyan, aki be tudja indítani a fantáziámat, néha találok videót is témában, ami ugyan ezt a hatást ki tudja váltani. Viszont nem érzem úgy, hogy ezt a való életben is meg tudnám tenni/élvezni tudnám és több lenne mint egy fantázia. Gondoltam arra is, hogy megpróbálom feszegetni a határaimat, hátha abból ráébredek, de sajnos a költözések miatt nincsenek olyan lány barátaim, ismerőseim akik segítségét kérhetném ezzel kapcsolatban. Platformot sem ismerek ehhez sajnos.

Röviden a kérdés a címben szereplő rész lenne, talán annyival kiegészítve, hogy anélkül hogy kipróbálná az ember ezt el lehet e dönteni egyértelműen és ha nektek sikerült mi alapján?


Válaszaitokat előre is köszönöm.

25/N


2022. szept. 16. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bennem az erősítette meg mikor először csókolóztam lánnyal.
2022. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mikor lattam haverom akivel egyutt laktunk meztelen es felallt tőle
2022. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha már célirányosan biszex dolgokat nézel, akkor az vagy. Ha heteró lennél, eszedbe sem jutna hogy biszex dolgokat nézz.
2022. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ez úgy történt biszex férfiként, hogy huszonévesen ráébredtem, a társadalmi normák a szexualitást is értelmetlen szintig korlátozzák. Nyilván kell egy értelmes határ, na de hoyg két felnőtt ember együtt élvezzen, annak mi akadálya volna, ha kölcsönös a szimpátia? Ez a kérdés tudatosult bennem anno.


Na most, ha egyszer az élvezés jó, az orgazmus jó, a szex jó, akkor ha valakivel jól érzem magam és ő is akarná, mi akadálya volna, hoyg egyodejűleg eygütt élvezzük a testünket? Rájötem, hogy semmi akadálya nem volna szabad lennie! Még annak se, hogy ellentétes nemű-e, vagy azonos.


Ezen felül idővel megirigyeltem a csajoktól a fasz szopást. :P Ha nekik lehet, nekem miért nem...? Amióta rászántam magam, imádok szopni! Ahogy pinát nyalni is szeretek.


Az érzelmeknek se szabadnak nemektől függeni. Igaz, a saját nemem máshogyan hat rám, mint az ellentétes. Ennek ellenére akadt már olyan fiú, kisfiú koromban, és olyan férfi, felnőtt koromban, aki iránt gyengéd érzelmeket éreztem.


Mindenki máshogyan működik, de pl Kinsey pszichológus szerint mindenki biszex, csak a tudati elfojtás módjában van eltérés. Ki inkább passzív szerepben szeret lenni, ki aktívban, ki mindkettőben. Ki férfi, ki női szerepben és így tovább. (Anál, orál, stb.)


Nálam például a szopás érzelemfüggő a melegszexben. Nőkkel érzelem nélkül is, és érzelmekkel is megy a szex.

2022. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már általános suliban érdekelt, hogy milyen és mekkora a többi fiúnak. Aztán egy barátommal kivertük egymásnak. Ekkor még inkább csak kamaszkori kíváncsiságnak tartottam. Az évek múlásával egyre erősödött bennem a kíváncsiság, hogy milyen lehet a f@sz másik végén. Húszas éveimben jártam, amikor kipróbáltam. Tetszett, hogy a számban, fenekemben volt a f@sz. Akkor tudatosult bennem, hogy biszex vagyok.
2022. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!