Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jártatok így fiatal korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok így fiatal korotokban? Okozott traumát? Vagy épp ellenkezőleg, azaz pozitív élményként éltétek meg?

Figyelt kérdés

Alig pár tíz évesen már sötétedés után mentem haza. Senki nem volt otthon, a lámpák nem égtek, épp csak egy kis utcai fény szűrődött be a lakásba.

Azaz csak gondoltam, hogy senki nincs otthon, mert a tíz évvel idősebb féltestvér bátyám az ágyon feküdt és valamit csinál.

Odahívott magához, és akkor láttam, hogy a farka elő volt véve, keményen állt, és önkielégített. Erről akkor én még semmit nem tudtam, a nemiségem épp csak jelentkezőben volt.


Ő arra kért, hogy csináljam neki. Kezembe vettem a sosem látoss és még sosem érintett valamit.... egy álló f-szt. Huzogatni kezdtem neki, ahogyan mutatta. Később azt kérte, hogy kapjam be.... ráhajoltam, de nem tettem meg mégse. Nem baj mondta, csak sináljam tovább..... csináltam szorgalmasa, maj valami furcsa és ,eleg folyt a kezemre. Erről sem tudtam hogy ez mi lehet.


Többet ilyesmi nem fordult elő. Nekem nem okozott semiféle lelki terhet... de a nemi identitásomba máig bele bele szól ez az élmény.


Osszátok meg, ha ti is jártatok valami hasonló helyzetben.


2017. jún. 5. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nővérem dugott sokszor dolgokat a fenekembe, azóta is szeretem F.
2017. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyesmi. kb 10-12 éves lehettem amikor két hasonló korú fiatal fiuval "dugtam". persze csak mozogtunk egymáson meztelenűl. de azóta is megmaradt bennem ez az élmény.

most 37 éves vagyok. és bi.

2017. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm gyakran kinyalta a nővérét amikor ő 12 a nővére pedig 15 volt.


Velem is majdnem történt hasonló. Az unokatestvérem 5 évvel idősebb nálam. Amikor kicsi voltam kb 10-12 egy ágyban aludtunk a nagypapáméknál. Azt mondta, hogy megmutatja hogyan kell szexelni és különböző feladatokat adott... pl.: a nyakától a gerincén végig haladva a fenekéig puszilja végig, fogdossam lent és a mellét, stb...


Sok dologra nem emlékszek, de tudom, hogy nem történt semmi komoly. Csak évekkel később jöttem rá mi történt.

2017. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Nagyon köszönöm a történeteiteket, és remélem még többen is írnak majd.


Az a megfigyelésem, hogy nagyon nagyon sokunkkal történtek illyes élmények, kalandok.


Szerintem az eddigi történetek részesei, engem is beleértve, mi vagyunk azok, akik jól jöttek ki ezekből a korai élményekből :)


Lajos

2017. jún. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!